Posted on

Bierzmowanie – pomóż mi

Mam do ciebie prośbę o pomoc w dotarciu do właściwych osób z moim programem przygotowania do bierzmowania „Szkoła życia z Bogiem”.

Obejrzyj wideo (2 minuty 10 sekund)

Jak możesz mi pomóc?

Do wyboru:

1.

Przekaż osobiście lub mailowo informację o programie „Szkoła życia z Bogiem” księżom, którzy zajmują się przygotowaniem do bierzmowania lub robią to ich koledzy.

Przekaż im link: http://funawi.pl/przygotowanie-do-bierzmowanie-materialy-dla-prowadzacego/

2.

Wejdź na stronę http://funawi.pl/przygotowanie-do-bierzmowanie-materialy-dla-prowadzacego/ i udostępnij, polub na Facebooku, tłitnij na Twitterze.

3.

Jeśli masz stronę, bloga to zrób wpis, umieść link o programie. Najlepiej podlinkować frazę: „Szkoła życia z Bogiem – przygotowanie do bierzmowania” linkiem http://funawi.pl/przygotowanie-do-bierzmowanie-materialy-dla-prowadzacego/

4.

Jeśli użytkujesz ten program to prześlij mi swoją opinię zpm@natan.pl a ja ją wykorzystam do promocji. Napisz od razu jak ją podpisać – najlepiej imieniem, nazwiskiem i miejscowością.

Bardzo ci dziękuję!

 

 

5 thoughts on “Bierzmowanie – pomóż mi

 1. Ależ Ksiądz jest … Chciałam napisać „interesowny” 😉 , ale przypomniałam sobie Łk. 16.8 „Bo synowie tego świata roztropniejsi są w stosunkach z ludźmi podobnymi sobie niż synowie światłości”.

 2. Zrobiłam na razie co mogłam, ale mam jeszcze jakieś pomysły, jak dotrzeć do kogo trzeba.
  Mam nadzieję, że i ja będę pamiętać o każdej rocznicy mojego nawrócenia, chociaż 35 to pewnie nie dożyję :-). To jak narodzenie się na nowo do życia. Życzę z tej okazji wielu łask Bożych

 3. Szczęść Boże!
  Radość to wielka, niechaj Pan prowadzi i Błogosławi każdego dnia.

  Alicja

 4. Bierzmowanie powinno być udzielane w ostatniej klasie szkoły średniej lub zawodowej nie wcześniej i to jest najważniejsze. Nie w wieku gdzie własnie pryszcze rządzą człowiekiem i gdy wszystko jest na nie. Wiek durny i chmurny. Tylko zmiana tego czasu przyniesie jakies korzyści i dla człowieka i dla Koscioła.

  1. Najlepiej byłoby, gdyby bierzmowanie nie było związane z wiekiem. Najwyżej jakieś określenie minimum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *