Posted on

Chcemy komuś podarować 2.500 zł [2. rocznica powstania Fundacji]

Ponad dwa lata temu (24 marca 2016), aktem notarialnym, powołałem Fundację Nasza Winnica. Potem jeszcze trzy miesiące czekaliśmy na wpis do KRS i rozpoczęcie działalności gospodarczej, ale dzień 24 marca pozostaje formalnym dniem urodzin.

Z tej okazji mam dla kogoś (jak przed rokiem) prezent w wysokości 2.500 zł. Będzie też urodzinowa promocja.

Obejrzyj wideo:

konkurs

Regulamin konkursu „Zrób coś dobrego dla swojego środowiska”.

  1. Fundacja Nasza Winnica przeznaczy 2.500 zł na wybrany przez siebie projekt.
  2. Zainteresowane osoby / instytucje mogą nadsyłać swoje projekty do dnia 8 kwietnia włącznie. Mailowo zpm@natan.pl w rozmiarze pół strony A4.
  3. Projekt powinien zawierać działanie czyniące dobro i oparte na wartościach chrześcijańskich.
  4. Rozstrzygnięcie przez powołane jury nastąpi w poniedziałek 9 kwietnia. W razie problemów z rozstrzygnięciem termin może być przesunięty. Decyzje jury będą ostateczne i niepodważalne.
  5. Przekazanie środków nastąpi po złożeniu pisemnej, krótkiej, formalnej prośby na konto instytucji, która będzie sama beneficjentem lub wesprze nieformalną grupę.
  6. Beneficjent zobowiązuje się do wykorzystania środków zgodnie z projektem a po jego zakończeniu dostarczy sprawozdanie, które opublikowane będzie na stronach Fundacji Nasza Winnica.

nasze najlepsze książki w promocji

Z okazji naszych urodzin ogłaszamy także kilkudniową możliwość bardzo okazyjnego nabycia „trójpaku” naszych najlepszych książeczek. KLIKNIJ [TUTAJ]

Advertisements
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *