Posted on

Jest zgoda

Jest zgoda moich subskrybentów na wydanie kazań "Prostytutka idzie do nieba". Oczywiście żadnej zgody nie potrzebuję, ale po co wydawać ksiązkę, którą nawet moi subskrybenci nie będą zainteresowani.

Prostytutka idzie do niebakliknij

Kończy się korekta, robi się okładka.

To czego bardzo potrzebuję to waszej rekomendacji. W książce będą te kazania, ktore są w serwisie. Można zatem już teraz coś o nich napisać. To coś chcialbym, by promowało książkę na ostatniej stronie okładki oraz w ofertach internetowych.

Proszę zatem o zwięzłe recenzje. W komentarzach albo bezpośrednio do mnie zpm@natan.pl

Prosiłbym też o jak najlepsze podpisanie recenzji: Imię jest dobre, Imię i nazwisko lepsze. Gdy dodasz jeszcze miejscowość albo to co robidz – jeszcze lepiej.

6 thoughts on “Jest zgoda

  1. Słowa ks. Zbigniewa Pawła Maciejewskiego są jak górski potok, zawsze czyste, świeże, orzeźwiające, dające życie. Można je czytać nieskończenie wiele razy i nigdy się nie znudzą, bo są z głębi serca, przeniknięte światłem Ewangelii.

  2. Słowa ks. Zbigniewa Pawła Maciejewskiego są jak górski potok,zawsze czyste, świeże, orzeźwiające, dające życie. Można je czytać w nieskończoność i nigdy się ie znudzą, .bo są z głębi serca i przeniknięte światłem Ewangelii.

  3. Oczywiście że się zgadzam i popieram publikacje kazań.Z Bogiem.

  4. Dla mnie zgadzam się i dziękuję za pięknie Słowa. Pozdrawiam

  5. Czytam , analizuję, zagłebiam się w każde słowo. Tematyka kazań jest w każdym z nas. Bo mamy jak każdy człowiek wiele ułomności. Ale kazania księdza dopingują do głębokiego zamyślenia nad swoimi słabościami, czynami, słowami  i do poprawy naszego serca i naszej świadomości . Dziękuję księdzu serdecznie tym bardziej ,iż kazania słyszałam na własne uszy w naszej Farze. 

  6. Bardzo chciałabym przeczytać te kazania. Czekam na książkę. Wierzę, że znajdzie szerokie kręgi zainteresowanych. Ostatnio trafiłam na książkę "Ocalona z piekła" – potrzebne są książki, które ukazują drogę do odkrycia Miłości i Miłosierdzia, do odkrycia Miłosci Ojca Niebieskiego i tego, że każdy człowiek bez wzgledu na to jak bardzo pogubił się w życiu jest dzieckiem Bożym i ma nienaruszalną godność, która nada jest nam mocą Miłości Bożej. Błogosławię i życzę szybkiej realizacji tego dzieła na Chwałę Pana i ku pomocy wszystkim, którzy szukają prawdziwej Miłości w Ojcu Niebieskim. Beata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *