Prezent

oferta okazja 1 okazja 2 finał

Trzy  bezpłatne prezenty  dla Ciebie

„Poznaj Szczegółowo I Dogłębnie
Metodę Modlitwy 
Z Pismem Świętym.
Oraz Odkryj Powołanie I Godność
Ludzi Świeckich W Kościele”

Mam dla Ciebie PREZENT – bezpłatną książeczkę i bezpłatną płytę CD z cennymi materiałami o modlitwie oraz o odkrywaniu znaczenia i godności osób świeckich.

Szczegóły w wideo (2 minuty 10 sekund)

 

„Chcę Ci Ofiarować…”

Chcę ci dać od siebie bezpłatne prezenty.

1. Płytę CD (oryginalnie tłoczoną w wytwórni płyt) a na niej: 

  • konferencja wideo (25 minut) prezentująca dokładniej i głębiej metodę modlitwy z Pismem Świętym – dzięki niej lepiej poznasz metodę i szybciej doświadczysz jej owoców
  • e-book „Trojakie posłannictwo Chrystusa i Kościoła. Godność i powołanie ludzi świeckich” (w wersji pdf, e-pub i mobi wraz z prezentacjami, plikami mp3 oraz linkami do wideo będącego amatorskim zapisem wygłoszonych konferencji) – dzięki niemu poznasz jak powołanie i godność świeckich zakorzenia się w misji Chrystusa.

2. Książeczkę „Praktyczny Kurs Modlitwy” – zmieści się w Twojej Biblii, dzięki niej zawsze będziesz miał prosty wgląd w poznaną metodę

 

„Chcę To Mieć! Jak To Zdobyć?

Zgłoś się do mnie… Nazywam się Zbigniew Paweł Maciejewski. Mieszkam w Polsce, jestem proboszczem Winnicy, diecezja płocka, woj. mazowieckie, 55 km na północ od Warszawy, pow. pułtuski. Dzwoń do proboszcza – plebania koło kościoła, w centrum wioski. Na pewno trafisz.

… lub zamów wysyłkę pocztową. W tym przypadku proszę cię o pomoc w opłaceniu tej wysyłki w wysokości kosztów listu poleconego – obecnie jest to 5,20 zł.

 

„Czy jest W Tym Jakiś Haczyk?”

Tak – jest tu haczyk. Chcemy byś poznał próbkę wydawnictw Fundacji Nasza Winnica. Przekonasz się o ich wartości i wrócisz po kolejne. Takie mamy przekonanie. 🙂

Do niczego cię to jednak nie zobowiązuje. Ta płyta i ta książeczka to naprawdę prezent. W ten sposób możesz zdobyć tylko po jednym egzemplarzu. Przy składaniu zamówienia zobaczysz promocyjną ofertę innych naszych wydawnictw. Tu też czuj się wolny – możesz, ale nie musisz niczego zamawiać.