Posted on

Prostytutka idzie do nieba

Zobacz:

Prostytutka idzie do nieba – KLIKNIJ

6 thoughts on “Prostytutka idzie do nieba

 1. Wszystko fajnie tylko jak tę książkę dostać w Irlandii? Tytuł zaskakujący i przyciągający uwagę. Treść z tego co zdołałem przeczytać w e-book też ciekawa.
  Ja chcę tę książkę!!! 🙂

  1. Poprosić siostry 🙂

 2. Szcześć Boże
  Już nie moge sie doczekać tej książki ,mam nadzieje że  nie długo będzie w sprzedaży .Napewno kupie i przeczytam,.

 3. Bardzo cieszę się, że prostytutka idzie do nieba. Wielki szacun dla księdza, że napisał ksiądz książkę o takiej tematyce. Jest ksiądz naprawdę Chrystusowy, bo tak, jak Jezus nie potępił Marii Magdaleny, tak samo i ksiądz nie potępia prostytutki. Tak jak Jezus nie osądza, ale chce pomagać i okazywać miłosierdzie. Jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem takiej medialnej postawy księdza. Gratuluję mądrości słowa, odwagi i pomysłu.  Napewno książka ta wniesie wiele nadziei w serca dziewczyn, kobiet, które są prostytutkami i wpłynie na zmianę ich postawy.  

 4. Tak mi się ta książka spodobała po pobieżnym przeglądnięciu, że kupiłem również wszystkie pozostałe, dostępne publikacje księdza :-).  Proszę mi tylko doradzić gdzie dostanę 'Kochaj mnie' i 'Kup tego byka'. Czy te pozostałe książeczki już wydano, czy to dopiero zapowiedź kontynuacji serii? T.

  1. Plany mamy na sierpień i listopad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *