Cztery kroki do Miłości

 “Jak W Czterech Krótkich Historiach,
Bez Wodolejstwa I Teologicznego Żargonu,
Pokazać W Atrakcyjny Sposób
Jezusa Zakochanego W Człowieku.”

cztery-kroki-do-milosci-ksiazka

opinia “z drugiej reki” Jest mi bardzo przykro, że nie mogę napisać opinii na temat książeczki “Cztery kroki …” Kupiłam dwie książeczki, przejrzałam je i znalazłam tam kilka zdań, które mnie bardzo ujęły i stwierdziłam, że jest absolutnie wspaniała na prezent. I dwie bliskie mi osoby otrzymały ją w prezencie. Jedna z nich, za kilka dni przekazała mi serdeczne podziękowania. Była nią zachwycona, powiedziała, że była dla niej cenna. Bardzo mi za nią dziękowała.
autor opinii: Monika Cyraniak

Drogi Przyjacielu!

To, co zacząłeś teraz czytać może okazać się jedną z ważniejszych informacji (i nie tylko informacji) w ostatnim czasie. Czytaj więc wszystko uważnie.

Pozwól przedstawić sobie niezwykłą książkę:

“Cztery kroki do Miłości.
Jak usłyszeć, poznać i dotknąć Boga”

paperbackstack_550x498

Książka jest formatu A5 (zeszytowy),
klejona, 48 stron, kolorowa okładka.

Jeśli:

“Jesteś Rodzicem, Wychowawcą, Księdzem,
Katechetą, Liderem, Animatorem…
I Kochasz Młodzież”

To wiesz jak trudno pozytywnie wpłynąć na młode pokolenie. Nie jest łatwo mówić o Bogu młodzieży. Trudno przebić się przez mur obojętności i znudzenia. Ciężko zachwycić czymkolwiek.

Wnuczek do babci:

– Babciu, nudzę się.

– To poczytaj coś.

– Aż tak to się nie nudzę!

Znamy to? Doświadczyliśmy?

Zlecono nam odpowiedzialność za dziecko (nasze własne, chrześniaka, ucznia na katechezie, kandydata do bierzmowania, parafianina) a często nie wiemy jak do niego dotrzeć.

Książka „Cztery kroki do Miłości” potrafi dotrzeć do opornej młodzieży. Nie twierdzimy naiwnie, że zawsze i do wszystkich, ale jest swego rodzaju fenomenem.

Zalety tej książki to:

 • Barwny i prosty język
 • Opowiadane historie
 • Skupienie na istocie
 • Praktyczność
 • i Humor
Rewelacja na rynku wydawniczym
Książka ks. Zbigniewa Maciejewskiego “Cztery kroki do miłości” zaskoczyła mnie po raz kolejny. Pomimo wielu książek traktujących o tym ,jak poznać i spotkać Boga – ta jest książką wyjątkowo jasną, zrozumiałą i przystępną dla każdego czytelnika. Gorąco polecam ją wszystkim nauczycielom, wychowawcom i katechetom, a przede wszystkim uczniom.
autor opinii: ks. Czesław Walentowicz
Polecam
Tekst napisany z wyobraźnią i humorem, językiem zrozumiałym dla młodego człowieka. Nie straszy objętością a jednocześnie przekazuje bogactwo treści.
autor opinii: Agnieszka Bojanowska

“Daj Mi Punkt Oparcia A Poruszę Ziemię”

Tak mawiał Archimedes z Syrakuz. I miał rację. I sami szukamy tego punktu oparcia, który:

 • pozwoli nam poruszyć młodzież
 • da sposób na oderwanie ich od komputera i komórki
 • sprowokuje do myślenia
 • nada właściwy kierunek, poprowadzi do wiary
😀
Świetna książka i najlepszy program przygotowania do bierzmowania jaki do tej pory spotkałem.
autor opinii: Waldemar Bączkowski

“Eureka – Znalazłem”

Szukasz punktu oparcia i oto znalazłeś właściwy.

Książka „Cztery kroki do miłości” pokazuje sposób budowania więzi między człowiekiem a Bogiem – używając jako ilustracji opowiadań o relacjach międzyludzkich. Akcentuje potrzebę przyjaźni – miłości między człowiekiem i Bogiem. Tę relację trzeba budować przez poznanie Boga, które dokonuje się na trzech płaszczyznach – Słowa Bożego, modlitwy i życia sakramentalnego.

Książka nie tylko uczy o konieczności czytania Pisma Świętego, ale podaje praktyczne rady dla chcących rozpocząć czytanie. Wprowadza także w prostą formę modlitwy z Pismem Świętym – lectio divina. Uczy spojrzenia na sakramenty jako formy osobistego i intymnego kontaktu z Bogiem. Książka jest wprowadzeniem w życie wiary, może być narzędziem ewangelizacji oraz prowadzić przez pierwsze kroki świadomego wchodzenia w życie Kościoła.

Wszystko na jedynie 48 stronach, z językiem i formą, która trafia do młodzieży.

Super książeczka
Treść książeczki bardzo dobrze, a nawet entuzjastycznie została przyjęta przez młodzież, To chyba dobrze, że ważne treści można przekazać w tak atrakcyjny sposób.
autor opinii: Henryka
To trzeba mieć!
Bardzo dobra książka. Wyrasta z doświadczenia duszpasterskiego Autora, dlatego też jej treści są bliskie życiu człowieka i co najważniejsze są możliwe do realizacji. To bardzo cenna pomoc w formacji duchowej i katechetycznej. Stwarza możliwość doświadczenia Boga, poznania Go nie tylko umysłem, ale i sercem. Polecam z całego serca tę pozycję ludziom młodym, aby mogli mocniej wierzyć i w czterech krokach dojść do odkrycia Miłości.
autor opinii: Wojciech Osial
Poznaję Boga.., słucham…
Bardzo dobra książka, uczy poprawnego czytania Pisma Świętego, podaje praktyczne rady dla czytających. Wprowadza nas w dobrą formę modlitwy z Pismem Świętym i uczy spojrzenia na sakramenty jako formy osobistego i intymnego kontaktu z Bogiem. Książka jest dla nas wprowadzeniem w dorosłe życia wiary a co za tym idzie w życie wierzących – Kościoła. Książka jest bardzo przydatna dla nas – katechetów. Dziękujemy !!!!
autor opinii: Teresa Paczuska

“Posłuchaj Tej Historii”

Dziękuję, że poświęcasz mi swój czas i dalej jesteś ze mną. Posłuchaj historii związanej z narodzinami tej książeczki.

Nigdy nie myślałem, że stanę się autorem bestsellerowej książki, ale zmusiły mnie do tego okoliczności. Mówiłem kazania, katechizowałem, nawet pisałem i drukowano to, ale były to niszowe i okazjonalne sytuacje.

Sytuacja zmieniła się, gdy w 2009 roku zostałem proboszczem Winnicy i stanąłem przed ogromem inwestycji, remontów i napraw. Trzeba było pilnie robić… wszystko.

Zaczęliśmy od remontu salki na spotkania (podłoga, sufit, ściany, drzwi, łazienka, ogrzewanie), potem plebania, kościół, organistówka… nie chcę cię zanudzać.

To wszystko oznaczało wielki głód pieniędzy – jeśli cokolwiek remontujesz to wiem, że to rozumiesz. Przekraczało to możliwości parafii, w tak krótkim czasie.

I wtedy zrodziła się myśl napisania książki.

Oburzasz się, że pieniądze stały się motywem napisania „pobożnej” książki? Książka tak naprawdę od wielu lat była już gotowa w mojej głowie. Miałem gotowe notatki. I miałem za sobą doświadczenie wielu spotkań z ludźmi, gdzie treści tej książki były przekazywane.

Potrzeby parafii były tylko impulsem. Uważam też, że nie ma nic nagannego w tym, że robiąc dobrze i dając ludziom wartościowe rzeczy można za to brać słuszne wynagrodzenie.

Zacząłem pisać. Mając połowę książeczki postanowiłem w jej tworzenie wciągnąć przyszłych użytkowników. Było to w sobotę, 17 lipca 2010.

Wysłałem wtedy mailing do kilku tysięcy czytelników serwisu katechetycznego NATAN z mocno bezczelną deklaracją, że oto…

„…Właśnie Piszę Książkę,
Która Stanie Się Bestsellerem.”

I zaprosiłem ich do tworzenia. Stworzyłem blog, który służył mi komunikacji. Umieściłem tam fragmenty książki i prosiłem o opinię.

Jestem przekonany, że to między innymi to wsparcie dało tak dobrą jakość tej książki.

I zaczęło się! Robocza nazwa książki to: Historia Ani, która wiele mówi o Bogu. Czytelnicy pisali swoje uwagi, czepiali się, proponowali swoje rozwiązania, które często uwzględniałem.

W sierpniu tworzyliśmy wspólnie tytuł. Jestem absolutnie przekonany, że bez tej pomocy tytuł książki nie byłby tak doskonały – a doskonały jest. W tym momencie chcę gorąco podziękować tym, którzy proponowali: „O Bogu bliskim i o tym jak Go zobaczyć”, „Do zakochania jeden krok???”, „Do zakochania… trzy kroki. Do ołtarza cztery.”

I tak powstał tytuł: „Cztery kroki do Miłości” i podtytuł: „Jak usłyszeć, poznać i dotknąć Boga?”

A potem to już lawina. W październiku wyśmiano moją okładkę – słusznie. Słusznie – grafikiem nigdy nie zostanę.

Ale z tą okładką wydaliśmy sygnalny egzemplarz.

Dostaliśmy Imprimatur.

We wtorek 16 listopada 2010 roku odebrałem pierwsze książki. Film utrwalił ten moment.

Drukarnię znaleźliśmy w Ostródzie. Drukarz – p. Wojciech Januszkiewicz okazał się być członkiem drogi neokatechumenalnej. Cieszył się, że może drukować taką książkę.

W sobotę 20 listopada książka weszła do dystrybucji w księgarni internetowej TOLLE.

Malutka książeczka a tak bogata w treść. Powaliła mnie swą prostotą i dosadnością zarazem. Od jej przeczytania jestem wielka fanką księdza Maciejewskiego i na bieżąco śledzę Jego kazania w internecie. Zazdroszczę parafianom takiego kaznodziei. Gorąco polecam !!!!
autor opinii: Edyta

„O Tym Jak Książka Stała Się Bestsellerem.”

Po 24 godzinach książka weszła już na TOP 10 – najlepiej sprzedawanych książek w ciągu ostatnich 30 dni.

top1Po kolejnym dniu sprzedaży dwa oczka w górę:

top2

I kolejny kolejny dzień, i dalej w górę:

top3

Trzeci dzień i druga pozycja w rankingu:

top4

Po tygodniu przestaliśmy się piąć – byliśmy już na pierwszym miejscu.

top5

Trudno w to uwierzyć, ale do lipca 2011 roku książka nie schodziła z listy bestsellerów. Potem wielokrotnie wracała.

świetny pomysł na prezent 🙂
Zakupiłam kilkanaście egzemplarzy książki “cztery kroki do Miłości” i rozdałam w prezencie znajomym, szczególnie tym, którzy z dystansem odnoszą się do spraw wiary… to miała być zachęta w stylu “przeczytaj … nic nie tracisz :)” Myślałam, że w niektórych przypadkach książka będzie kurzyć się na półce, a tymczasem …. miałam miłe i zaskakujące informacje zwrotne właśnie od tych osób i pytania o podobną literaturę 🙂 ZPM-ie dziękuję, lektura Twojej książki przynosi owoce!
autor opinii: IZA

„Pisze Przystępnie I Świetnie Się Czyta”

Książka zyskała dobre opinie czytelników. Jest jedną z kilku pozycji w Tolle najczęściej komentowaną.

Wybrałem kilka. Wszystkie znajdziesz [tutaj].

super
Książka naprawdę bardzo cenna i godna uwagi. Szybko się ją czyta, nie jest nudna, daje do myślenia. Ciekawe porównanie miłości i działań Boga do miłości i działań człowieka. Dzięki temu porównaniu lepiej rozumie się tę miłość a Bóg staje się przez to bardziej osobowy, bardziej “ludzki” – łatwiej Go wtedy zrozumieć. Bardzo dobrze, że autor uzywa często humoru i zabawnego języka – jest to niejako walor tej małej książeczki:) Polecam każdemu.
autor opinii: Joanna Romanowska
Pozycja wyjątkowa. Polecam każdemu na nowo zweryfikować swoje relacje do Pana i może na nowo się w Nim zakochać
autor opinii: Joanna
Cztery kroki do miłości
Wspaniała pozycja nie polecana szczególnie dla młodzieży, która szuka Boga. W prosty i ,,młodzieżowy ” sposób autor mówi o tym jak pozostać sobą i nie tracić z oczu wartości chrześcijańskiej.
autor opinii: Danuta Dobrzeniecka
warto przeczytać…
Dobra książka. Szczególnie dla tych, co znudzeni są wiarą i kościołem. Daje nowe spojrzenie na relacje człowieka z Bogiem. Polecam, szczególnie ludziom młodym…
autor opinii: Ernesta Tichutina
POLECAM
Kupiłam tę książkę i polecam ją innym nawet w prezencie dałam 4 osobom. . Książka jest bardzo dobra, to dzięki niej zaczęłam czytać pismo św mając 46 lat. Bardzo dziękuję. Iwona Ficek z ogromną wdzięcznością za narzędzie. Bóg zapłać .
autor opinii: IWONA FICEK
Świetna książka
Książka fantastyczna w swojej prostocie, napisana przystępnym dla każdego językiem. Na prawdę może pomóc
autor opinii: Robert
Warto przeczytać.
Tego samego dnia, którego otrzymałam książeczkę, przeczytałam ją jednym tchem.. A teraz wracam do niej po kawałku. Podoba mi się brak przerostu formy nad treścią. A sama treść… Kwintesencja zasad wiary chrześcijańskiej. Krótko, zwięźle, na temat. Bez owijania w bawełnę. Zdecydowanie polecam.
autor opinii: Emi Krywko

„Drugie Wydanie”

Przyszedł czas na drugie wydanie. Teraz już poczynaliśmy sobie śmielej. Zamiast techniki cyfrowej postawiliśmy na offset. To oznaczało większy nakład.

Zaproponowaliśmy wtedy także kupowanie książki w pakietach po 50, 100 i 200 egzemplarzy. Zanim wydrukowaliśmy nakład sprzedaliśmy już „na pniu” 2.300 egzemplarzy. W kilka dni.

I to wszystko w czasach, gdy nakład wielu religijnych książek to 300 – 500 egzemplarzy.

Zobacz to wszystko na filmie:

Nowe spojrzenie
To niby książka dla młodzieży, ale każdy dorosły powinien ją przeczytać: aby przypomnieć sobie co to znaczy kochać Boga, słuchać Boga i dotykać Boga! Takie odświeżenie! Takie nowe spojrzenie!
autor opinii: Sylwia Olczyk

„Trzecie Wydanie”

Przyszedł też czas na kolejne wydanie.

W akcji przedsprzedaży, w cztery dni, sprzedaliśmy 5.500 książek. Książka wróciła też do oferty księgarni TOLLE i mimo, że nie stała się nigdy książką tygodnia (oznacza to specjalną promocję książki w TOLLE – umieszczenie jej na pierwszej stronie, rabat cenowy i mailing do kilkudziesięciu tysięcy czytelników newslettera), wpadła na TOP 10.

top10-7

I doszła do trzeciego miejsca:

top10-3

Jakie to miłe. 🙂

„Jeszcze Jeden Ważny
Dowód Społeczny…”

Jest jeszcze jeden niesamowity dowód, że książka jest po prostu dobra. Księgarnia TOLLE jest największą, internetową księgarnią katolicką w Polsce. Istnieje już wiele lat. Na ich stronie można podejrzeć listę najlepiej sprzedawanych książek W CAŁEJ HISTORII KSIĘGARNI.

Cztery kroki są tam na dziewiątym miejscu (30 X 2016).

cztery-kroki-bestseller

Jak jest w tej chwili zobacz [TUTAJ]

A gdy podejrzymy kategorię “Życie duchowe” okazuje się, że Cztery kroki… lądują na drugim miejscu. 

cztery-kroki-bestseller-duchowe

Między Pelanowskim a Szustakiem… Nieźle.

Jak jest w tej chwili w tej kategorii zobacz [TUTAJ]

„Odkryj Jak Spotkać Się Z Bogiem
I Jak Zbudować Z Nim Więź. „

Książka mimo swych małych rozmiarów jest bardzo treściwa – nie ma tam lania wody, pobożnego ględzenia, beznadziejnego moralizowania i mądrzenia się.

 • Książka „krok po kroku” (a dokładnie w czterech krokach) pokazuje jak tworzy się więź i relacja między człowiekiem i Bogiem.
 • Książka zdradza sekret właściwego porządku zbliżania się do Boga.
 • Książka wprowadza w codzienną lekturę Pisma Świętego jako spotkania z Bogiem.
 • Książka podaje plan lektury Ewangelii Łukasza przez 50 dni.
 • Książka pokazuje niezwykle łatwy i prosty a jednocześnie bardzo owocny sposób modlenia się przy pomocy Pisma Świętego.
 • Książka wywraca popularne spojrzenie na sakramenty pokazując je od zupełnie innej strony – atrakcyjnej i pociągającej.
Polecam
Książeczka “Cztery kroki do Miłości. Jak usłyszeć, poznać i dotknąć Boga?” w pierwszym momencie wydaje się niepozorna, jednak po przeczytaniu ujawnia się jej wielkość. Prosty język, jasna treść, a przede wszystkim prawda o Bogu, który chce być poznany przez człowieka. Interesująca jest metoda “5 palców” odnośnie zgłębiania Pisma Świętego. Książeczka momentami zabawna, momentami głęboko refleksyjna, zawsze autentyczna w przekazie i przeżyciu. Polecam.
autor opinii: ks. Grzegorz Grąbczewski

„Książka Buduje Przyjaźni I Miłość
Między Człowiekiem I Bogiem.”

Ostatecznym celem tej książeczki jest zbudowanie wiary – rozumianej jako przyjaźń i miłość. Jest to zatem książka ewangelizacyjna.

Jest to swego rodzaju „Szkoła życia z Bogiem”.

Książka akcentuje potrzebę spotkania się z Bogiem i poznawania Go na trzech płaszczyznach:

 • Słowa Bożego
 • modlitwy osobistej
 • życia sakramentalnego.
SUPER KSIĄŻKA
Czyta się ja jednym tchem…,jest naprawde napisana bardzo prostym izrozumiałym dla wszystkich językiem. Ja przeczytałam ja w godzinę, ale później do niej wróciłam czytając mojej 14 letniej córce, może wydaję sie to śmieszne, ale tak było. Córka słuchała z wielkim zainteresowaniem i na końcu stwierdziła,że jest OK. Moja starsza córka (20lat) oceniła tę książeczkę,że jest SUPER i stosuje porady z niej. Polecam ja dla młodzieży i nie tylko….
autor opinii: Iwona

„Na Czym Polega Sekret Tej Książki?”

Książkę bardzo dobrze się czyta a wcześniej konferencje wygłaszane na jej podstawie chętnie były słuchane. Skąd źródło tego sukcesu?

Tajemnica tkwi w formie – książka opowiada o relacjach między człowiekiem i Bogiem ilustrując je ludzkimi relacjami miłości. Nie jest to pomysł oryginalny – znajdujemy go w samej Biblii: „Dlatego opuści człowiek ojca i matkę, a połączy się z żoną swoją, i będą dwoje jednym ciałem. Tajemnica to wielka, a ja mówię: w odniesieniu do Chrystusa i do Kościoła.” (Ef 5,31-32)

Książka ma swoich bohaterów, których doświadczenia są naturalne i bliskie czytelnikom. Uruchamiane są pozytywne emocje, które otwierają na podawane treści.

Polecam
Przeczytałem pozycję “na raty”. Jestem już kilkanaście lat po bierzmowaniu i szkoda, że wcześniej nie było takiej książeczki :). Przedstawiona metoda czytania Pisma świętego jest obrazowa i ciekawa. Gorąco polecam
autor opinii: Jacek

„Zrodzona Przez Życie
I Oszlifowana
Przez Duszpasterskie Doświadczenie”

Kim Jest Autor?

zpm2Nazywam się Zbigniew Paweł Maciejewski. Jestem katolickim księdzem (od 1990 roku). Byłem wikariuszem, studentem KUL, pracownikiem wydziału katechetycznego kurii, rezydentem – katechetą. Obecnie jestem proboszczem Winnicy, w diecezji płockiej.

Moja formacja to Ruch Światło-Życie i Odnowa w Duchu Świętym. Zainteresowania to Biblia, teologia pastoralna, katecheza.

zbigniewProwadzę rekolekcje, szkolenia i warsztaty dla katechetów i księży, publikuję artykuły (głównie katechetyczne), wydaję książki. Jestem autorem popularnego programu przygotowania młodzieży do bierzmowania: „Szkoła życia z Bogiem”. Cztery kroki to literacka forma części konferencji tego programu.

Książka „Cztery kroki do Miłości” nie jest więc wydumana przy biurku, ale jest zrodzona przez konkretne życie i oszlifowana przez duszpasterskie doświadczenie.

Warta polecenia
Książka jest bardzo fajnie napisana. Językiem zrozumiałym dla wszystkich. Jest w niej trochę śmiesznych scen ale i poważnych. Naprawdę warto ją przeczytać. Ja przeczytałam ją jednym tchem… Uczy ona bliższej relacji do Pana Boga ale także do drugiego człowieka… Gorąco polecam
autor opinii: Monika Karczewska

„Książka Podaje Praktyczne Sposoby.”

Chcę teraz mocno podkreślić, że atutem książki jest jej praktyczność. Często możemy spotykać się z moralizowaniem i nakazami, ale brakuje pomocnika, który poprowadzi za rękę, „krok po kroku” pokaże jak budować relację z Bogiem.

 • Książka nie tylko uczy o konieczności czytania Pisma Świętego, ale podaje jak do tego podejść, jak zacząć.
 • Książka nie tylko zobowiązuje czytelnika do studiowania Bożego Słowa, ale podaje prostą metodę – pięciu pytań.
 • Książka nie tylko wzywa do modlitwy w oparciu o Pismo Święte, ale pokazuje jak to robić – wprowadzając w bardzo uproszczoną metodę lectio divina.
najpierw fundament potem bierzmo
książka o istocie relacji między ludźmi i między człowiekiem a Bogiem – fundament dla młodego (i każdego) człowieka; zdecydowanie wykorzystam na spotkaniach z kandydatami do bierzmowania; najpierw fundamenty potem przyjdzie czas na belki stropu… troska o młodych autora, jego poczucie dystansu do rzeczy drugorzędnych i poczucie humoru – bezcenne!
autor opinii: Zofia

„Dla Młodzieży, Dla Dorosłych, Dla Liderów.”

Adresatem książki jest głównie młodzież gimnazjalna i starsza. Korzyści z niej czerpać będą także dorośli, zwłaszcza na początku ich drogi z Bogiem.

Książka będzie także przydatna dla osób pracujących z młodzieżą – księży, katechetów i animatorów. Z jednej strony znajdą pomoc dla swojego przepowiadania (forma i treść). Z drugiej mogą po prostu obdarować tą książką tych, z którymi pracują – na przykład kandydatów do bierzmowania.

wiara i troska
ks. Proboszcz, któremu wypożyczyłam książeczkę (tak, tak i taki obieg już istnieje :)) napisał: “interesująca, ciekawa, pouczająca, napisana z żywą wiarą i wielką troską o młodych”
autor opinii: Zofia

„13.590 Sprzedanych Egzemplarzy”

Do tej pory (X 2016) sprzedaliśmy 13.590 egzemplarzy.

O wielkim sukcesie książki świadczy fakt, że zasadniczo jedynym kanałem sprzedaży książki był Klub Książki TOLLE.

DOBRA!
Książka jest napisana prostym językiem dostosowanym do możliwości percepcyjnych młodzieży. Wykorzystuję jej treści- zwłaszcza metodę czytania i rozważania Biblii w katechezie w gimnazjum. Podoba mi się książeczka!
autor opinii: s. Mirella Damps

„Trzecie Wydanie Bestselleru
– Jak Wygląda.”

Trzecie wydanie oznaczało zmianę formatu – podyktowaną przede wszystkim optymalizacją kosztów – chcemy, by książka była przy całej swojej solidności jak najtańsza.

Przy okazji dokonano poprawek stylistycznych, niewielu merytorycznych i przygotowano nową, kolorową okładkę.

I wydanie
I wydanie
II wydanie
II wydanie
III wydanie
III wydanie

       

ZACHWYCAJĄCA OPOWIEŚĆ
Ta mała książeczka to zachwycająca opowieść o miłości. Czyta się ją bardzo dobrze – błyskawicznie. W zasadzie nie można się od niej oderwać, dopóki się nie skończy czytać. Obecnie krąży w mojej szkole czytana przez moich uczniów i zbiera bardzo pochlebne opinie. Jeśli chcesz spotkać Boga i poznać Go, a nie wiesz jak to zrobić. Przeczytaj tą właśnie książeczkę. Polecam!
autor opinii: Agnieszka Komorowska

“Dobra, Dobra,
Ja Chcę Dokładnie Obejrzeć Tę Książkę
I Zajrzeć Do Środka.”

Oczywiście – zapraszamy. Kliknij ikonkę niżej (PDF DOWNLOAD)  a ściągniesz cały środek książki 48 stron zapisany w pliku PDF. Nie kupuj kota w worku. Ściągnij, przejrzyj, przeczytaj, oceń.

pdf-download
kliknij i ściągnij plik PDF

„Na Czym Polega Wyjątkowość Naszej Oferty?”

Proponujemy maksymalne rabaty przy zamówieniu minimum 25 egz. Im większa liczba książek w pakiecie, tym niższa cena egzemplarza.

Cena detaliczna książeczki to 10 zł. TERAZ możesz ją nabyć (w pakietach) za 5 zł, 3 zł a nawet za 2,60 zł za egzemplarz. Jeśli trwa przedsprzedaż to jeszcze taniej.

Koszty – redakcja, grafika, skład, przygotowanie do druku, naświetlania – są stałe, niezależnie czy drukujesz 500 czy 50.000 egzemplarzy.

My chcemy ich wydrukować dużo, różnicując cenę. Tym, którzy będą brać 1.000 oddawać będziemy niemal po kosztach. Jest w tym jednak dla nas zysk – pozostały nakład będzie tańszy.

Superowa Książka!!!!!!!
Gratuluję Księdzu takiej pomysłowości!Książka jest naprawdę bardzo dobra.Sama przeczytałam ją “jednym tchem”. Zostałam nią zachwycona i…i zachwyciłam nią moich uczniów-gimnazjalistów których czasami trudno zainteresować “Bożą sprawą”. Zaczęłam im na lekcji ….? czytać….była taka cisza, że jeśli ktoś się poruszył w klasie był bardzo krytykowany….Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy!? Sądziłam ,że tylko przeczytam im fragment…a tu ciąg dalszy musi nastąpić po feriach. Bardzo dziękuję za tak świetną pozycję! Kiedy przeglądałam inne zamówione przeze mnie pozycje -to niestety nie było już TO. Pozdrawiam jagoda
autor opinii: Jadwiga Kondeja

„Dlaczego Można Nam Zaufać?”

Bo związani jesteśmy  Parafią Winnica, która istnieje ponad 800 lat i nie zamieramy się nigdzie przenosić ani likwidować. Fundacja Nasza Winnica utworzone jest w celu wspierania Parafii Winnica. Fundatorem i prezezem zarządu jest Proboszcz.

“Nie poznając Go nigdy się w Nim nie zakochasz”
W tym krótkim zdaniu można by streścić główne przesłanie tej niewielkiej książki. A jak Go poznać, żeby pokochać? Bardzo przystępnie i trafnie ukazuje jej autor. Polecam wszystkim szczerze szukającym spotkania z Bogiem. Może być pomocna…
autor opinii: Bogusława Rurak

„Kto Na Tym Zarobi?”

Projekt nie jest charytatywny. W cenie książki oprócz kosztów będzie zysk. Ten zysk przeznaczony będzie na prowadzony przez Fundację Nasza Winnica Parafialny Dom Kultury.

Wspomożesz zatem dobre dzieło.

Bardzo dobra pozycja, napisana prostym, ale nie prostackim językiem. Poprzez ciekawe, okraszone niejednokrotnie humorem ciepłe, opowiadania daje podpowiedź, jak budować prawdziwą i głęboką relację z Bogiem, opartą na miłości. Książkę czyta się bardzo dobrze, gdyż nie jest ona zbiorem teoretycznych rozpraw, lecz czuć w niej osobiste doświadczenia autora.
autor opinii: H.Z.

„Teraz Podsumujmy Wszystko – OFERTA”

Tutaj nabędziesz w okazyjnej cenie pakiety książek. Im większy pakiet tym mniejsza cena za egzemplarz. Okazyjność polega na drukowaniu pod konkretne zamówienia – już w drukarni powstaną konkretne paczki dla nabywcy i wprost z drukarni zostaną wysłane. Omijamy całą kosztowną logistykę – transport paczek z drukarni, magazynowanie, rozpakowywanie, ponowne zapakowywanie. 

Książka w sprzedaży detalicznej w Tolle kosztować będzie 9,99 zł + koszty wysyłki (9,90 zł).

W tym momencie kupując ją w pakietach oferujemy bardzo duże rabaty. I nie ponosisz żadnych kosztów przesyłki (nie dotyczy mini-pakietów).

pakiet stała cena hurtowa pakietu cena hurtowa pakietu w przedsprzedaży
2 egz. (mini pakiet) 12,00 zł (6,00 zł za 1 egz.) 9,00 zł (4,50 zł za 1 egz.)
10 egz. (mini pakiet) 55,00 zł (5,50 zł za 1 egz.) 40,00 zł (4,00 zł za 1 egz.)
25 egz. 125,00 zł (5,00 zł za 1 egz.) 87,50 zł (3,50 zł za 1 egz.)
50 egz. 225,00 zł (4,50 zł za 1 egz.) 150,00 zł (3,00 zł za 1 egz.)
100 egz. 400,00 zł (4,00 zł za 1 egz.) 250,00 zł (2,50 zł za 1 egz.)
200 egz. 700,00 zł (3,50 zł za 1 egz.) 460,00 zł (2,30 zł za 1 egz.)
500 egz. 1500,00 zł (3,00 zł za 1 egz.) 1050,00 zł (2,10 zł za 1 egz.)
1000 egz. 2800,00 zł (2,80 zł za 1 egz.) 2000,00 zł (2,00 zł za 1 egz.)
2000 egz. 5200,00 zł (2,60 zł za 1 egz.) 3800,00 zł (1,90 zł za 1 egz.)

Możesz pomnożyć ilość pakietów. Jeśli potrzebujesz 20 egz. to zaznacz 2 x pakiet 10 egz. Jeśli potrzebujesz 400 egz. to zamów 2 x pakiet 200 egz.

„Kiedy Dostanę Książkę Do Ręki?
Harmonogram Akcji”

Książka jest w magazynie. Mniejsze zamówienia realizujemy od ręki. Na pakiety 500 i więcej sztuk trzeba będzie czekać ok. tygodnia.

 

„Z A M Ó W I E N I E”

Zamów potrzebne pakiety. Możesz kupić w jednym zamówieniu kilka różnych pakietów (na przykład pakiet 50 egz. i pakiet 100 egz.), możesz też kupić wielokrotność każdego pakietu  (na przykład pakiet 2 x 200 egz. i pakiet 50 egz.).

Działaj szybko!

Jeśli jest coś niejasne – śmiało zadzwoń do mnie 501 231 895 lub napisz zpm@natan.pl