Najprostszy sposób modlitwy Słowem Bożym

Film trwa 7 minut i 51 sekund, włącz dźwięk

Zaciekawiło cię to? Mam trzy propozycje!

Cieszę się, że zainteresowałeś sie tym wideo! Nazywam się Zbigniew Paweł Maciejewski, jestem katolickim księdzem, proboszczem Winnicy (Diecezja Płocka), rekolekcjonistą, autorem artykułów i książek. Prowadzę Fundację Nasza Winnica.

Mam dla Ciebie trzy propozycje. Możesz skorzystać z jednej, z dwóch albo ze wszystkich. Najlepiej ze wszystkich!

  1. To co obejrzałeś to niespełna ośmiominutowe streszczenie. Mam nagraną wersję wideo trwającą 25 minut i wchodzącą głębiej, i dokładniej, w prezentowaną metodę. Nagranie to zawarte jest na płycie CD, którą możesz otrzymać w prezencie wraz z dwoma moimi drukowanymi książkami. Ten BONUS wart jest 31 zł i sposób jego bezpłatnej realizacji znajdziesz [TUTAJ].
  2. Opisana metoda wydana jest drukiem w małej książeczce Praktyczny Kurs Modlitwy. Normalnie kosztuje ona 5 zł. Znajdziesz ją [TUTAJ]. Jeśli jednak w koszyku wpiszesz kod rabatowy: biblijni otrzymasz ją bezpłatnie. Kod rabatowy pomniejszy wartość zamówienia o 5 zł. Możesz razem z książeczką zamówić też inne nasze wydawnictwa.
  3. Uczę tej metody w formie bezpłatnego Internetowego Kursu Modlitwy – lekcje wysyłane są mailem. Możesz zapisać się [TUTAJ].

Pięknie dziękuję za poświęcony czas i uwagę!