Opublikowano Dodaj komentarz

Po spotkaniu z panem Jackiem Pulikowskim…

Podaj dalej...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

W ubiegłą sobotę tj. 27 kwietnia 2019 roku w Golądkowie, mieliśmy zaszczyt spotkać się z panem Jackiem Pulikowskim. Inicjatorem i pomysłodawcą tej kilkugodzinnej konferencji była Fundacja Nasza Winnica.

Rozpoczęliśmy około godziny 10.00. Sesja zatytułowana była “Szczęście w miłości” i opierała się przede wszystkim na sprawach dotyczących istoty szczęścia człowieka. Poruszone zostały na niej m.in. tematy związane z trudnościami w budowaniu relacji oraz  różnicami w przeżywaniu miłości.

Pan Jacek Pulikowski przypomniał również o tym czym jest miłość małżeńska i jak należy o nią dbać. Podkreślił, że to jeden z największych bezinteresownych darów, jaki możemy komuś ofiarować.

Zwrócił szczególną uwagę na komunikację jako narzędzie budowy komunii dwóch bliskich sobie osób.

Skupił się także na szerszym przedstawieniu i zrozumieniu sfery płciowość-płodność.

W spotkaniu uczestniczyło około 90 osób. W większości byli to nasi parafianie, jednak znaleźli się na nim również małżonkowie z okolic z Pułtuska, Dzierżenina, Płońska, Przasnysza, Krzynowłogi, Ciechanowa, Makowa, Warszawy oraz Gąbina.

Wszyscy uczestnicy słuchali z dużym zaciekawieniem i entuzjazmem. Tematyka i poruszane wątki okazały się nam bardzo bliskie, a wskazówki niezwykle cenne.

W czasie przerw pomiędzy kolejnymi konferencjami, można było zakupić książki autorstwa pana Jacka Pulikowskiego. Stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony uczestników 🙂

Po więcej zdjęć z sobotniej sesji odsyłamy na naszą stronę na Facebooku! [KLIKNIJ TUTAJ]

Korzystając z uprzejmości naszego gościa, poprosiliśmy Go również o wygłoszenie w niedzielę na każdej Mszy Świętej, krótkiego podsumowania z odbywającej się w sobotę sesji.

Zachęcamy do obejrzenia lub odsłuchania 🙂

Konferencja dostępna w wersji mp3:

Bardzo dziękujemy Panu Jackowi Pulikowskiemu za poświęcony czas i cenne wskazówki!

Podaj dalej...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *