Koniec przedsprzedaży – zostały pakiety 10 i 50 egz. w regularnych cenach hurtowych oraz sprzedaż detaliczna


Stworzona na miarę dziecka, teologicznie pogłębiona,
plastycznie piękna, katechetycznie znakomita.

“Tę Małą Książeczkę Powinno Dostać Każde Dziecko. I Razem Z Rodzicami Ją Przeczytać.”

Format B5 (nieco większy od zeszytowego), kolorowa, lakierowana okładka. Środek książki – 24 strony, ilustracje drukowane na papierze kredowym, najbardziej odpowiednim dla grafiki. Oprawa broszurowa.

Dla kogo jest ta książeczka?

Docelowo dla dziecka “około” komunijnego.

Jednak traktujemy tę książeczkę jako narzędzie w rękach rodzica, katechety i księdza. Stąd oferta poniżej, która preferuje zakup pakietów – im większy pakiet, tym niższa cena. W przedsprzedaży możemy zejść nawet do 2,50 zł za egzemplarz. Najpiękniejsza opcja to parafie, które kupują pakiety, by każde dziecko dostało tę książkę, na przykład w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii lub białego tygodnia.

Już wyjaśniam, skąd wzięła się ta książeczka…

Wzięła się z szacunku dla dziecka. Z jednej strony oznacza to poszanowanie jego intelektualnych możliwości, potrzeb estetycznych a z drugiej strony przekonanie, że jeśli pewne rzeczy dziecku się dobrze wyjaśni, to dziecko je pojmie. Przygotowaliśmy zatem tekst, który z jednej strony jest prosty a z drugiej sięga po prawdziwą teologię. Zaprosiliśmy także do współpracy profesjonalnego grafika, by każdą partię tekstu opatrzył stosowną ilustracją.

Chciałbym ją zaprezentować

Obejrzyj wideo (6’14”)

Czy mogę sam zajrzeć do środka?

Nawet powinieneś to zrobić! Obowiązkowo!

Okładkę już znasz:

Pierwsza i ostatnia strona okładki.

Teraz zajrzyj do środka:

O Czym Jest Ta Książka?

skąd wzięła się i czym jest Msza święta

Streszczenie w jednym akapicie:

Nie ma prawdziwego zrozumienia czym jest Msza święta bez pojęcia tego czym dla Żydów była i jest Pascha. Zatem nasza książeczka sięga do postaci Mojżesza i wyprowadzenia Żydów z Egiptu, z domu niewoli. Pokazuje noc Paschy, w której krew zabitych baranków ocaliła Naród Wybrany. Nawiązuje potem do tego jak Żydzi pielęgnowali pamięć o tych wydarzeniach w czasie corocznej wieczerzy paschalnej. Jezus także wychowany został w tej tradycji. Ostatnia Wieczerza Jezusa była wieczerzą paschalną. Nie było na niej baranka, bo Prawdziwym Barankiem był na niej sam Jezus. Ostatnia Wieczerza to nie tylko ustanowienie Eucharystii, ale także antycypacja (spokojnie – w książeczce nie znajdziesz tego słowa) Golgoty i Zmartwychwstania. Każda Msza święta jest pamiątką, która nie tylko przypomina, ale także uobecnia te Tajemnice. Gdy widzimy białą Hostię, to oczyma wiary dostrzec powinniśmy Jezusa – Baranka, Ostatnią Wieczerzę, Krzyż i Zmartwychwstanie. Wiele osób, gdy ksiądz ukazuje Hostię opuszcza głowy. Książeczka zachęca, by patrzeć, widzieć i wierzyć.

Kto jest autorem?

Autorem tekstu jest ks. Zbigniew Paweł Maciejewski. Proboszcz Winnicy, rekolekcjonista. Autor książek i artykułów katechetycznych, pastoralnych i homiletycznych. Przez 10 lat pracował w przedszkolu.

Autorem grafik p. Daniel Włodarski, profesjonalny ilustrator książek dla dzieci.

Książka wydana przez Fundację Nasza Winnica

Jak można kupić?
W jakiej cenie?

Książeczki można kupić tylko w Fundacji Nasza Winnica, na tej stronie. Nie jest i nie będzie dostępna w normalnej dystrybucji.

Im większy nakład, im większy pakiet, tym niższa cena pojedynczej książki.

Oferujemy tę książeczkę (do 11 września) w przedsprzedaży w wyjątkowych cenach hurtowych. Możemy tak zrobić, bo książki zakupione w przedsprzedaży wyślemy bezpośrednio z drukarni.

Harmonogram akcji:

Ceny pakietów

Wielkość pakietuPromocyjna, przedsprzedażowa cena za 1 egz.Promocyjna, przesprzedażowa cena hurtowa pakietuPóźniejsza, regularna cena hurtowa pakietu
1 egz.15 zł15 zł19
2 egz.10 zł20 złpakiet nie będzie dostępny
10 egz.5 zł50 zł70 zł
50 egz.4 zł200 zł250 zł
100 egz.3,50 zł350 złpakiet nie będzie dostępny
200 egz.3,10 zł620 złpakiet nie będzie dostępny
500 egz.2,80 zł1400 złpakiet nie będzie dostępny
1000 egz.2,50 zł2500 złpakiet nie będzie dostępny

Koszty i sposób wysyłki, opłacenie zamówienia, wysyłki zagraniczne

Koszt wysyłki, niezależnie od wielkości pakietu – 11 zł. Wysyłka Kurierem FedEx, zamówienia na 1 i 2 egzemplarze zrealizujemy listem poleconym. Zamówienie można opłacić internetowo lub zwykłym przelewem. W przedsprzedaży nie ma możliwości wysyłki za pobraniem i zagranicę – później, gdy książki będą już w magazynie, będzie to możliwe.

Zamów najlepszy dla siebie pakiet

Koniec przedsprzedaży – zostały pakiety 10 i 50 egz. w regularnych cenach hurtowych oraz sprzedaż detaliczna