Tajemnica Mszy Świętej [wznowienie]

UWAGA! Oferta ważna jedynie do wtorku (17 XII), do 23.59.

Tajemnica
Mszy Świętej

0
sprzedanych egzemplarzy od 4 listopada

Przygotowaliśmy nową, małą książeczką “Tajemnica Mszy świętej …odkryj ją wreszcie!” W grudniu, wraz z adwentem, rozpocznie się nowy rok duszpasterski, poświęcony Eucharystii i zatytułowany: „Wielka tajemnica wiary”. Książeczka może być jednym z narzędzi do realizacji tego planu.

Sprzedaliśmy niemal cały nakład – 50.000 egzemplarzy. W związku z dalszym zainteresowaniem zamówiliśmy kolejny dodruk – 20.000 egzemplarzy.

Jak wygląda?

Książeczka jest mała “klasycznie kolędowa”, czyli lekka – format A6 (pół zeszytu), 16 stron środka (papier 65 gram – troszkę cieńszy od klasycznego ksero) i kolorowa, kredowa  (kreda 250 gram) okładka.

Dla kogo jest przeznaczona?

Przygotowaliśmy ją z myślą o kolędzie, sugerując duszpasterzom, że jest to zdecydowanie lepsza pamiątka kolędowa niż kolejne obrazki. Kolęda to oczywiście jedna z wielu okazji, gdzie naszą książeczkę będzie można rozdawać. Inne miejsca to katecheza, także dzieci – język książeczki będzie bardzo prosty. Odbiorcą tej książeczki może też być młodzież i rodzice dzieci pierwszokomunijnych.

Książeczka może być upominkiem, skromną nagrodą, wyróżnieniem, dowodem pamięci.

O czym jest?

Książeczka, dotykając Tajemnicy Eucharystii koncentruje się nie na obrzędach Mszy świętej, ale na pokazaniu istoty.

Wychodząc od historii Izraela, książeczka przypomni moment wyjścia Izraelitów z niewoli, kiedy to krew spożywanego na wieczerzy baranka, posłużyła do oznaczenia izraelskich domów i wybawiła mieszkańców od plagi śmierci pierworodnych.

Stało się to okazją do corocznego świętowania PaschyOstatnia Wieczerza Jezusa i apostołów była taką właśnie wieczerzą paschalną. Jej unikalność polegała jednak na tym, że barankiem tej wieczerzy był sam Jezus.

Ostatnia Wieczerza zapowiadała dzień następny, gdzie Jezus, jako Baranek Boży, na Golgocie, oddaje życie za grzechy świata. Każda Msza Święta jest przywołaniem i przeżyciem Ostatniej Wieczerzy i Golgoty. Kościół wypełnia polecenie Jezusa: “To czyńcie na moją pamiątkę”.

Książeczka posługuje się prostym językiem, unika niepotrzebnego wchodzenia w szczegóły i niuanse teologiczne. Adresowana jest do szerokiego kręgu odbiorców, którzy powinni usłyszeć prosto podane podstawy.

 

O co chodzi z okładką?

Okładka streszcza treść książeczki.

Na obrazie hostii wkomponowane są delikatne cienie fragmentów Ostatniej Wieczerzy, Golgoty i Baranka Paschalnego.

 

 

Kiedy będzie? I jak będzie dostępna?

Już jest pakowana w drukarni. W poniedziałek i wtorek (16-17 grudnia) Książeczka dostępna będzie w przedsprzedaży drugiego dodruku.

Przedsprzedaż zostanie automatycznie zakończona we wtorek 17 grudnia o godz. 23.59. Po tym czasie ceny książeczki wrócą do regularnej wysokości.

Pojedyncze egzemplarze oraz pakiety:

  • 50 egz.
  • 10 egz.

Za ile?

Proponujemy nabywanie książeczki w pakietach oferując ceny hurtowe. W przedsprzedaży dodatkowa promocja.

 cena specjalna cena w przedsprzedaży
1 egzemplarz6 zł5 zł
pakiet 10 egz.21 zł19 zł (1,9 zł za egzemplarz)
pakiet 50 egz.60 zł45 zł (0,9 zł za egzemplarz)

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem DPD lub Kurierem48, koszt to 11 zł lub 10 zł.

Chcesz zobaczyć całą treść?

Bardzo proszę:

 

Harmonogram akcji przedsprzedażowej

Akcja trwa tylko w poniedziałek i we wtorek (16-17 grudnia).

Wysyłamy w środę. Książeczki powinny dotrzeć do Ciebie jeszcze w tym tygodniu.

Zastrzegamy sobie możliwość przerwania akcji, gdy liczba zamówionych książeczek zbliży się do 20.000.

Zamów teraz