Opublikowano Dodaj komentarz

Wznawiamy “100 x więcej do kochania. 366 komentarzy do Ewangelii” :)

Podaj dalej...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Z wielką radością zapowiadamy wznowienie naszej książki 100 x razy więcej do kochania:)

Pracujemy obecnie nad ponowną redakcją oraz korektą. O kolejnych krokach będziemy informować. Jeśli ktoś z Was jeszcze jej nie ma, naprawdę warto będzie się w nią zaopatrzyć:)

Celem przypomnienia: “100 x więcej do kochania”  to zbiór krótkich, treściwych komentarzy do Ewangelii, ułożonych wg zasady lectio continua, co pozwala z łatwością odnaleźć każdy komentowany fragment.

W 366 rozważaniach spotykamy się z żywą Ewangelią. Ksiądz Zbigniew Paweł Maciejewski w jednym z komentarzy pisze, że “słowo Boże nie służy do zachwytów, komentowania i wyrażania ocen”, ale “istnieje po to, by nim żyć”. Właśnie ta zasada przebija z jego książki, którą możemy nazwać świadectwem przeżywania Ewangelii na co dzień.

Owo “na co dzień” jest tutaj bardzo ważne, ono inspirowało i inspiruje Autora. Do niego chce nas zachęcić ta książka: “Ludzie, którzy słuchają słowa Bożego tylko odświętnie, raz na jakiś czas, z okazji niedzieli czy jakiejś uroczystości, przypominają ludzi, którzy jadą samochodem i otwierają oczy co dziesięć minut. Może jestem tchórzem, ale nie stać mnie na kaskaderkę. Będę jechał z otwartymi oczami”.

Poniżej kilka opinii na temat naszej książeczki:

“Bardzo polecam. Książka ma pomóc mi w poszukiwaniu Boga w moim życiu. Niech tak się stanie. Pięknie napisana- z serca do serca”.

Elżbieta S.

“Książka ta przybliża i tłumaczy jak zrozumieć przesłanie Ewangelii aby bardziej zgłębić co Bóg chce nam przekazać. Bardzo dobra książka”

Lucjan Janik

“Doskonały przewodnik po Ewangeliach. Rozważania krótkie, ujmujące istotę. Odniesienia do życia współczesnego człowieka. Pięknie pokazany sposób na realizację przesłania Ewangelii także w czasach współczesnych. Przyznam,ze mam tę książkę pod ręką na biurku i często po nią sięgam”

Małgorzata Strzelec

“Mądre, poruszające, ułatwiające spojrzenie na dzisiejszy świat, życie w oparciu o treści ewangelii. Polecam wszystkim. Jedne z lepszych komentarzy do Ewangelii z jakimi miałem do czynienia”.

Krzysztof

“Już jest 🙂 Już ją mam w swoich rękach … Niektórych słów się boję, bo są upomnieniem, przypomnieniem … Niektóre, te delikatne , dają nadzieję … Autorowi dziękuję … 🙂

Essere

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *