Zakończylismy przedsprzedaż.
Nie mozna już nabyć pakietów 100, 200, 500 i 1.000 egz. Pakiety 10 i 50 egz. dostępne w regularnej cenie hurtowej


Mała, prosta, książeczka,
ucząca głębszego przeżywania Mszy świętej.

Zgromadzeni na świętej wieczerzy

Jak dobrze przeżyć Mszę świętą?

Zgromadzeni na świętej wieczerzy. Jak dobrze przeżyć Mszę świętą?

To książka dla zwyczajnego, przeciętnego katolika, przewidziana do masowego rozdawania, najlepiej przy okazji kolędowej wizyty. To nie jest książka dla ekspertów, osób zaangażowanych, zaawansowanych w wierze. Jej celem jest dotarcie do szerokich mas i podniesienie ich tylko “trochę” w ich świadomości liturgicznej i życiu wiary. Trafia w rozpoczynający się adwentem nowy rok duszpasterski, pod hasłem: “Zgromadzeni na świętej wieczerzy”.

Na czym polega oryginalność tej książeczki?

Książeczka opisuje poszczególne części Mszy świętej i od razu daje wskazówki do bardziej świadomego i głębszego ich przeżywania. Lewe strony opisują kolejne elementy Eucharystii, prawe strony dają sugestie do ich lepszego przeżywania. Na końcu prawych stron jest zawsze wstawka Chcesz więcej? proponująca zainteresowanym coś “dla zaawansowanych”.

Przykładowa rozkładówka, zwróć uwagę na układ:

“Lewa strona” opisuje poszczególne elementy, “prawa” daje wskazówki do dobrego przeżycia, ambitni zawsze znajdą “Chcesz więcej?”

Kolejna rozkładówka:

Czy mogę obejrzeć całość?

Nie tylko możesz, nalegamy na to.

Na początek okładka:

A poniżej masz podgląd całości książeczki (pamiętaj, że jest ona jeszcze przed korektą).

Zgromadzeni – środek4.pdf by Zbigniew

Może chcesz własną,
zindywidualizowaną okładkę?

Możemy tę książeczkę wydać specjalnie dla ciebie, z twoją spersonalizowaną okładką. Chodzi dokładnie o 2, 3 i 4 stronę okładki. Możesz tam umieścić własne treści i grafiki – zdjęcie kościoła, rozkłady nabożeństw, krótkie słowo od duszpasterza. Jak to dokładnie może wyglądać zobacz na przykładzie naszej zeszłorocznej książeczki kolędowej:

Wersja spersonalizowana wymaga co najmniej 1.000 egz. nakładu.

Kto ją napisał? Kto wydał?

Autorem tekstu jest ks. Zbigniew Paweł Maciejewski. Proboszcz Winnicy, rekolekcjonista. Autor książek i artykułów katechetycznych, pastoralnych i homiletycznych.

Książka wydana jest przez Fundację Nasza Winnica.

Dlaczego tak tanio?

Tak, nasze książeczki są tanie. Dzieje się tak dlatego, że rozprowadzamy je hurtowo, pakując w pakiety po 50 egz. Dwa zestawy po 25 egz. obok siebie, postawione na kartonie, całość zafoliowana i tworząca poręczną “cegłę”. Pomaga to pakować i wysyłać. Nabywca też ma łatwość przechowywania i odliczania takich książeczek.

Taki pakiet wygląda tak:

Pakiet 50 egz. innego naszego tytułu

Oprócz pakietów 50 egz. pakujemy też pakiety 10 egz.

Im nabywca kupuje większy pakiet tym możemy zaoferować mniejszą cenę egzemplarza. Nawet 2,00 zł, 1,00 zł, 0,90 zł, 0,80 zł.

Największa tajemnica niskich cen polega na skróceniu łańcucha usług. Najczęściej z książkami jest tak: Trzeba je wydrukować (koszty), spakować w znormalizowane paczki (koszty), przesłać do magazynu (koszty), trzymać w magazynie (koszty), po zamówieniu skompletować zamówienie i spakować paczkę (koszty), wysłać paczkę do nabywcy (koszty).

My robimy to inaczej. Oferujemy książeczkę w przedsprzedaży i wysyłamy wprost z drukarni. Najpierw zbieramy zamówienia, potem drukowane książeczki pakowane są od razu w docelowe paczki i wysyłane od razu do nabywców. Trzeba na zamówienie trochę poczekać, ale za to oferta jest bardzo przystępna.

Ceny książeczek – konkretnie!

Przez cztery dni (3-6 listopada) obowiązywać będą ceny przedsprzedażowe. Potem ceny wzrosną do zwykłych hurtowych

Wielkość pakietuRegularna cenaPromocyjna, przedsprzedażowa cena hurtowa
1 egz.6 złniedostępne
10 egz.25 zł20,00 zł – 2 zł za egz.
50 egz.55 zł50,00 zł – 1 zł za egz.
100 egz.niedostępne95 zł – 0,95 zł za egz.
200 egz.niedostępne180 zł – 0,90 zł za egz.
500 egz.niedostępne425 zł – 0,85 zł za egz.
1.000 egzniedostępne800 zł – 0,80 zł za egz.
Im większy pakiet, tym mniejsza cena egzemplarza

Książeczki ze spersonalizowaną okładką: przy 1.000 egz. jest to cena 1,10 zł za egz. Ponad 2.000 egz. jest to cena 1,00 za egz.

Terminy akcji przedsprzedażowej

Rozkład jazdy wygląda następująco:

  • 3-6 listopada 2020 – akcja zbierania zamówień w najkorzystniejszej hurtowej ofercie przedsprzedażowej i w pełnej palecie pakietów: 10, 50, 100, 200, 500, 1000 egz.
  • 7 listopada – wzrost cen do regularnej ceny hurtowej, ograniczenie pakietów do 10 i 50 egz.
  • 9-13 listopada – druk książeczek
  • 16-19 listopada – pakowanie i wysyłka
  • 20 listopada – książki są u nabywców

Zastrzegamy, że czasem, przy zasypie zamówień, mogą nastąpić małe opóźnienia. Może być też tak, że uda się wszystko zrealizować wcześniej.

Sposób zamawiania, opłacania i wysyłki

Książeczki można zamawiać korzystając z formularza na dole, wybierając odpowiedni pakiet i ewentualnie zaznaczając ilość pakietów. Jeśli ktoś jest absolutnie przekonany, że potrzebny jest mu nietypowy pakiet: np. 810 egzemplarzy niech napisze: zpm@natan.pl podając adres pocztowy, mail, telefon dla kuriera i wielkość pakietu. Mailowo składamy także zamówienia na egzemplarze (od tysiąca w górę) ze spersonalizowaną okładką.

Mailowo składamy także zamówienia zagraniczne. Koszt wysyłki takich przesyłek to ok. 80 zł.

Zamówienie będzie można opłacić internetowo (DotPay) lub zwykłym przelewem pocztowym czy bankowym.

Koszty krajowej wysyłki to niezależnie od wielkości paczki 11 zł. Wysyłać będziemy kurierem FedEx i listem poleconym Poczty Polskiej (dotyczy pakietu 10 egz.).

Jeśli ktoś chce, byśmy wysłali paczkę za pobraniem albo woli kuriera Poczty Polskiej lub DPD, to jest to możliwe, ale oznacza ok. 3 dniowe spóźnienie – taka paczka będzie wysłana z magazynu. Prosimy o taką informację, w przypadku pobrania doliczymy 6zł kosztów pobrania.

A co jak kolędy nie będzie?

Nasza książeczka powstaje z myślą o wizycie kolędowej. Przekonuję księży, że to lepsza forma kolędowej pamiątki niż nieszczęsne obrazki, z którymi naprawdę nie wiadomo co potem robić.

Co jednak, gdy kolędy nie będzie? Wtedy książeczka może okazać się jeszcze bardziej potrzebna, jako znak pamięci i przywiązania duszpasterzy do wiernych. Będzie można wtedy roznieść tę książeczkę po domach (skrzynkach pocztowych), albo zlecić rozniesienie Poczcie jako druki bezadresowe. Można wtedy do książeczki dołączyć swój list albo wykorzystać na ten list 2, 3 i 4 stronę okładki.

Wierni mogą także ją wziąć wprost z kościoła – na przykład przy okazji Mszy Świętych odprawianych za mieszkańców poszczególnych ulic czy wiosek. Tak niektóre diecezje planują tegoroczną kolędę.

Masz pytania!

Zachęcam do napisania do mnie: zpm@natan.pl lub zadzwonienia 501 231 895 – ks. Zbigniew Paweł Maciejewski

Zamów teraz potrzebny pakiet!

Wybierz potrzebny pakiet i zamów książeczki w przedsprzedaży.