Cztery kroki – oferta dla FB

Cztery kroki do Miłości
Jak usłyszeć, poznać i dotknąć Boga?

Oferta tylko dla czytelników newslettera Fundacji Nasza Winnica

W podziękowaniu za zainteresowanie i zaufanie chciałem Ci zaproponować nabycie książki “Cztery kroki do Miłości. Jak usłyszeć, poznać i dotknąć Boga?” w arcy-promocyjnej cenie 1 zł. Normalna cena detaliczna tej książki to 10 zł [zobacz]. Cena 1 zł to mniej niż koszt druku. W tej cenie możesz nabyć tylko jeden egzemplarz.

Czy tu jest jakiś haczyk? Tak, jest tu haczyk! Jestem przekonany o dużej wartości tej książki. Bardzo wielu czytelników wraca potem do nas nabywając ten tytuł jako prezenty dla swoich znajomych, uczniów, wychowanków, członków wspólnot. Przekonani, że naprawdę wydajemy “rzeczy dobrze pomyślane” nabywają też inne tytuły naszego Wydawnictwa. Dopiero na tym etapie Fundacja zarabia a potem może finansować różne dobre rzeczy w chrześcijańskim duchu.

Oczywiście nabywając tę książeczkę do niczego się nie zobowiązujesz, niczego nie musisz kupować, zamawiać. Cenimy wolność, więc bądź we wszystkim wolny.

Koszt wysyłki naszej książki to 5,20 zł. Tyle kosztuje list polecony Poczty Polskiej.

Być może zechcesz zamówić także inne tytuły naszego Wydawnictwa? Licząc na to zrobiliśmy tak, że zamawiając tę książeczkę zobaczysz dwie atrakcyjne oferty – możliwość zdobycia płyty z nagraniem “Czterech kroków…” w formacie mp3 oraz możliwość nabycia “dwupaku” czyli dwóch naszych książeczek “Rachunku zdumienia” i “Jak czytać i rozumieć Pismo Święte?”. I znowu nie musisz tego czynić, jesteś wolny, dajemy ci tylko możliwość. W razie zamówienia nie poniesiesz już większych kosztów przesyłki.

Co dokładnie zamawiam?

Zamawiasz jeden egzemplarz książki “Cztery kroki do Miłości” w cenie 1 zł. Koszt przesyłki to 5,20 zł. Przesyłkę (zapakujemy w kopertę z kartonowym wzmocnieniem) wyślemy listem poleconym Poczty Polskiej. Zamówienie będziesz mógł opłacić za pomocą Internetu lub tradycyjnie przelewem na poczcie lub w banku. Nie wysyłamy za zaliczeniem pocztowym (to mocno podraża koszty).

Zamawiasz książkę, która w pliku PDF [wygląda tak]. Dotychczasowi czytelnicy zostawili [ponad dwieście komentarzy]. W całej historii Klubu Książki TOLLE jest to [jedna z dziesięciu książek najlepiej sprzedawanych]. Do zamówienia będziesz mógł dodać płytę z nagraniem oraz książeczki “Rachunek zdumienia” oraz “Jak czytać i rozumieć Pismo Święte?”

Dokładamy bonusową książeczkę

W celu zupełnego rozpieszczenia Ciebie i zmniejszenia wszelkich oporów do zamówienia dokładamy bezpłatnie małą książeczkę “Dwa słowa wiary”, która w obrazowo – tekstowej formie prezentuje czym jest wiara.

Książeczka jest formatu A6, ma 16 stron i kolorową okładkę.