Opublikowano Jeden komentarz

Czytamy Dobrą Nowinę – katecheza biblijna dzieci

Mamy pomysł na biblijną katechezę dzieci – w podwójnej wersji. Każda oparta jest na podręczniku “Dobra Nowina dla dzieci”, do którego opracowaliśmy ćwiczenia – karty pracy zatytułowane “Czytamy Dobrą Nowinę”.

Wersja parafialna

Wersja parafialna to skoroszyt (okładka) i zestaw 38 luźnych kart, które w zamierzeniu rozdawane będą w kolejne niedziele w kościele.

[ZOBACZ OFERTĘ PARAFIALNĄ]

Wersja indywidualna – domowa

Wersja indywidualna to broszura zawierająca w sobie wszystkie 38 kart.

[ZOBACZ OFERTĘ INDYWIDUALNĄ]


1 komentarz do “Czytamy Dobrą Nowinę – katecheza biblijna dzieci

 1. Jestem jedna z szczęśliwych osób. która miała możliwość zdobycia kasiazki pt .Dobra Nowina.Goraco polecam .Dzieciom zazwyczaj czytamy bajki ale Dobra Nowina nie jest bajką. Jest PRAWDA O CHRYSTUSIE.Nie zniechęcajmy się od razu i nie martwmy czy nasze dziecko zrozumie Słowo Boże zawarte w przedstawionych fragmentach ewangelii.Dawkujmy .rozłóżmy w czasie zaznajamianiem się i w tajemniczenia dziecka tejże PRAWDY O CHRYSTUSIE.Duza zacheta będą również duże kolorowe obrazy rysunki z życia Pana Jezusa.Czcinka duża wyrazista.Zapewniam warto mieć w posiadaniu takie proste zrozumiale dla dzieci kompendium wiedzy oCHRYSTUSUE.Lepsze to niż nic nie wartosciowe bajki japonskiez ze smokami itp.Bardzo polecam również inne bardzo potrzebne i wartosciowe książki autorstwa wspanialego Ksiedza P. MACIEJESSKIEGO
  Kory to jest nie tylko księdzem pełniącym
  służbę kapłańską ale jest o niesamowitym sercu I gorliwości nauczycielem wychowawca dzieci i młodzieży przygotowującym ich do przyszłego życia Po CHRZESCIJANSKU.Amen.
  ***
  Na dowod moich słów proszę każdego czytającego to zapoznać się z nowymii pracami na temat Bierzmowania
  Osobiście gdy obejrzałam filmik z pakietem tych wszystkich pomocy dokładnie opracowanych wskazówek.jak właściwie i przekonująco przygotować młodzież do Bierzmowania oniemiałam z wrażenia.
  Modlmy się za wszystkich kapłanów za ks.P Maciejeswkiego by nigdy nie zgasły chęci do pracy twórczej z pozytkiem dla naszych dzieci a także młodzieży dorastającej.
  Niech Pan Bóg błogosławi księdza a Duch .św Prowadzi i wspiera swoim działaniem w czynieniu nowych dzieł ku Chwale Pana Jezusa Chrystusa!!!.Amen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *