Prowadzący serwis

zpm2.jpg

Nazywam się Zbigniew Paweł Maciejewski, jestem księdzem diecezji płockiej, proboszczem Winnicy. Zołożyłem i prowadzę Fundację Nasza Winnica, które wydaje ksiązki i pomoce do duszpasterstwa i katechezy.

Moja misja:

Pomagam księżom w ich pracy parafialnej, przez dostarczanie publikacji, książek i pomysłów duszpasterskich, ponieważ wierzę, że może to zmienić oblicze Kościoła.

Urodziłem się 20 kwietnia 1965 roku w Rypinie. Strona mojej parafii: http://naszawinnica.pl

Kontakt: zpm@natan.pl 501 231 895

Więcej o mnie: Przyjąłem święcenia prezbiteratu w 1990 roku. W latach 1990-1991 byłem wikariuszem w Mławie, w par. MB Królowej Polski. W latach 1991-1996 byłem wikariuszem w par. św. Benedykta w Płocku-Radziwiu. W latach 1996-2000 odbyłem studia doktoranckie z teologii pastoralnej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W latach 2000-2003 pracowałem w Wydziale Katechetycznym Kurii Diecezjalnej Płockiej. W latach 2003-2008 wróciłem na wikariat do Mławy. W latach 2008-2009 byłem rezydentem w par. św. Bartłomieja w Płocku oraz katechetą w płockiej Małachowiance. Od 5 lipca 2009 roku w Winnicy…

Oprócz proboszczowania działałem w Stowarzyszeniu Pedagogów Natan, prowadziłem serwis katechetyczny NATAN. Obecnie jestem fundatorem i prezesem zarządu Fundacji Nasza Winnica. Prowadzę rekolekcje, trochę piszę.

Zainteresowania: Biblia, teologia pastoralna, ewangelizacja, katecheza

Wychowanie: Ruch Światło-Życie, Odnowa w Duchu Świętym.

8 komentarzy do “Prowadzący serwis

 1. Szanuję za aktywność i za kurs internetowy kurs lectio divina. A czy ksiądz nie myślał przyjąć na stronę kilku nienachalnych reklam, z których byłby dodatkowy dochód na utrzymanie strony?

  1. Utrzymanie strony to drobiazg. Fundacja prowadzi działalność gospodarczą i dzięki temu możemy wspierać różne dzieła. O reklamach nie myślę, ale proszę pisać zpm@natan.pl

 2. Bardzo dziękuję za pomoc w szukaniu Boga i budowaniu wiary. Potrzeba nam takich ludzi jak Ksiądz.
  Jestem osobą bardzo zabieganą i moim największym problemem jest brak czasu. Takie krótkie nauki są na obecną chwilę
  dla mnie najlepsze . Dziękuję

 3. A ja chcę Ci podziękować księże za to ,że jesteś…….

 4. Witam serdecznie. Dziękuję Księdzu za bardzo wartościowe Katechezy (Lekcje), za poświęcony dla mnie czas. Wiele wniosły i zmieniły w moim życiu. Od teraz, z pewnością na studiach doktoranckich będę czytać i rozważać także inne publikacje napisane przez Księdza. Pozdrawiam.

 5. […] (ta notka już jest nieaktualna oczywiście – informacje o mnie są tutaj) […]

 6. Dziękuję Księdzu za to, że daje Ksiądz z siebie więcej, niż musi. Dziękuję za świadectwo. Pozdrawiam i życzę światła Ducha Świętego.

 7. Dziękuję za nauki.Jestem po udarze mózgu.Więc mój list jest trochę "rozstrzelany:
  Z Panem Bogiem    
   
   
   
   
   
   
   
   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *