Oferta – Dotyk, który zmienia życie

“Odkryj Dotyk,
Który Zmienia Życie”

Spójrz Inaczej Na Eucharystię

Kolejna książeczka już do nabycia i rozdawania. Odkrywa tajemnice Eucharystii.

Format A6 (pół zeszytu), pełny kolor, kredowa okładka i 20 stron treści.

“O Czym Jest Ta Książeczka?”

Książeczka pokazuje dotyk jako istotny element miłości i budowania więzi. Opiera się na dwóch ewangelicznych historiach – kobiety “która prowadziła w mieście życie grzeszne” i trędowatego. Oboje przez dotknięcie Jezusa doświadczyli przemiany swojego życia. Takim dotknięciem są sakramenty, także Eucharystia. Nie tylko dotknięciem, ale pocałunkiem. By obficie czerpać z Eucharystii potrzebujemy poznania Boga. Staje się to możliwe przez Boże Słowo.

“Chcę Najpierw Zobaczyć I Przeczytać
Co Jest W Środku”

“Stworzenie Adama” Michała Anioła z kaplicy sykstyńskiej doskonale wpisuje się w treść naszej książeczki. Dotyk Boga obdarza Adama życiem. Możemy doświadczyć tej samej łaski, stąd wybór takiej a nie innej ilustracji na okładkę książki.

Całość książki możesz pobrać klikając poniżej grafikę i ściągając plik w formacie PDF. Pamiętaj, by nie rozpowszechniać tego pliku.

ściągnij plik PDF

 

“Przekartkuj” książeczkę na filmie.

“Kto Jest Jej Adresatem,
Jak Ją Wykorzystać?”

Generalnie książeczka jest przeznaczona dla dorosłych i dla młodzieży, będących na początku swojej drogi wiary. Ta konkretna oferta zaś przeznaczona jest dla księży, katechetów, liderów grup i wszystkich, którzy chcieliby tę książeczkę komuś dać.

Można ją wykorzystać jako:

  • Pamiątka i prezent kolędowy (zamiast obrazka)
  • Drobny upominek
  • Skromna nagroda czy wyróżnienie w konkursie
  • Pamiątka jakiegoś udziału
  • Uzupełnienie katechezy czy konferencji na temat Mszy Świętej
  • Dowód sympatii
  • Zachęta do pomyślenia o sprawach wiary

Zawsze dobrze jest mieć ją pod ręką, w konfesjonale czy kancelarii.

“Opinie Czytelników”

Bardzo dziękuję za nowe odkrycie Eucharystii. W czasie Mszy Świętej zawsze starałam się dziękować, przepraszać za grzechy i prosić, ale nigdy nie pomyślałam, że jest to tak intymne spotkanie z Bogiem. Jeszcze raz dziękuję za piękną naukę.autorka opinii: Małgorzata
Dotykać Boga samego, wchodzić z Nim w intymną relację – to najpiękniejsze tematy opisane z prostotą i poparte przykładami. Książeczka idzie jak świeże bułeczki. Wszystkich, którzy do mnie przychodzą, częstuję tym cukiereczkiem przy wyjściu. Pragnę ją rozdawać wszystkim, abyśmy wszyscy przeżywali radość BOŻYCH POCAŁUNKÓW.autorka opinii: Marysia z Libiąża
Treść może być zaskakująca – dla ludzi tylko pobożnych. Dla pozostałych – może nawet wstrząsająca – ale o to chodzi, żebyśmy się wreszcie wybudzili ze snu.
Bóg zapłać za Księdza pasję.autorka opinii: Maria z B-B
Zamówiłam cały pakiet tych książeczek,mogłam w ten sposób ewangelizować. Książeczka w sposób prosty a jednocześnie przekonywujący sposób pomaga mi spojrzeć inaczej na Eucharystię, która zmienia moje życie.Dziękuję za ten niezwykły dar.autorka opinii: Teresa Ciepielowska
Książeczkę tę rozdawaliśmy w czasie kolędy dając jako zadanie domowe do przeczytania. A dziś mówiłem o niej na kazaniu bo wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Lektura przypomina, czym powinna być Eucharystia dla każdego wierzącego człowieka. Powinna być nie obowiązkiem czy zaliczeniem przykazania ale spotkaniem z Kimś ważnym a mówiąc dokładnie Najważniejszym. Porusza problem który jest w wielu parafiach, nie chodzenia do kościoła, czy staniem pod kościołem. A wynika to właśnie z nierozumienia czym jest Msza święta. Gdyby ludzie traktowali Msze poważnie wiedzieliby jak wielka to łaska i dar dla nas ludzi wierzących. Msza to dotyk Boga, Kogoś kto nas kocha i my powinniśmy na tą miłość odpowiedzieć. autorka opinii: Ks. Dariusz Czapnik, Łętownia

 

 

“Historia Nakładów”

Do chwili obecnej wydrukowaliśmy 32.000 egzemplarzy książeczki. Sprzedaliśmy 31.500.

“Chcę Poznać Autora!
I Wydawnictwo”

zpm2.jpgAutorem książki jest ks. Zbigniew Paweł Maciejewski, ksiądz diecezji płockiej, proboszcz Winnicy. Przez wiele lat prowadził serwis dla katechetów NATAN. Wydał wiele książek oraz opublikował dziesiątki artykułów pastoralnych i katechetycznych.

kalendarzyk1stronaKsiążeczka wydana jest przez Fundację Nasza Winnica, założoną przez autora. Zadaniem Fundacji jest pomoc księżom w ich pracy parafialnej, przez dostarczanie publikacji, książek i pomysłów duszpasterskich. Wynika to z wiary, że może to zmienić oblicze Kościoła.

Dochody z działalności gospodarczej Fundacji przeznaczone są na wspieranie duszpasterstwa w parafii Winnica, głównie prowadzenie Parafialnego Domu Kultury.

“Zasady I Harmonogram Akcji”

Książeczki sprzedajemy w przedsprzedaży, by dostosować nakład do realnych potrzeb.

8-11 stycznia – zbieramy zamówienia

12-20 stycznia – druk i pakowanie

22 stycznia – wysyłka prosto  z drukarni paczek od 100 egz. wzwyż

24 stycznia – wysyłka reszty zamówień

Czas przedsprzedaży już się skończył

Mamy jeszcze 500 egz. zapasu z poprzedniego nakładu więc pakiety 2 egz. względnie 10 egz. będziemy wysyłać na bieżąco.

„Jak ją nabyć?”

Tylko tu i tylko w pakietach.

Cena detaliczna książeczki wynosi 4,50 zł. Oferta niniejsza dotyczy jednak nabywania tej książki w pakietach, w cenach hurtowych, z bardzo dużymi rabatami.

Cena książeczki zależy od wielkości pakietu.

W dniach 8-11 stycznia 2018 obowiązują ceny hurtowe w przedsprzedaży 

pakiet Cena hurtowa Cena hurtowa w przedsprzedaży
2000 egz. 2000 zł (1 zł za egz.) czas realizacji wysyłki 7 dni 1200 (0,6 zł za egz.)
1000 egz. 1000 (1 zł za egz.) czas realizacji wysyłki 7 dni 700 (0,7 zł za egz.)
500 egz. 500 (1 zł za egz.) czas realizacji wysyłki 7 dni 400 (0,8 zł za egz.)
200 egz. 220 (1,1 zł za egz.) 180 (0,9 zł za egz.)
100 egz. 130 (1,3 zł za egz.) 100 (1 zł za egz.)
50 egz. 75 (1,5 zł za egz.) 55 (1,1 zł za egz.)
25 egz. 42,50 (1,7 zł za egz.) 30 (1,2 zł za egz.)
10 egz. (mini) 24 (2,4 zł za egz.) 20 (2 zł za egz.)
2 egz.(mini) 8 (4 zł za egz.) 6 (3 zł za egz.)

 

Czas przedsprzedaży już się skończył

W każdym pakiecie bezpłatne koszty przesyłki kurierem DPD. Mini pakiety wysyłane listem poleconym Poczty Polskiej – koszt wysyłki 5,20 zł.

Nie oferujemy płatności u listonosza lub kuriera (za pobraniem). Zamówienie można opłacić internetowo lub przekazem na poczcie – do tego nie jest potrzebne własne konto. Wystarczy wypełnić przekaz.

Składający zamówienie może dodatkowo nabyć książkę „Cztery kroki do Miłości” w dowolnej ilości, w cenie promocyjnej 5 zł (50% rabatu) oraz audiobook „Cztery kroki do Miłości” z takim samym rabatem.