Oferta – upsell – Cztery kroki do Miłości

PRZECZYTAJ: Dziękuję za twoje zamówienie – masz je już w koszyku. Za chwilę będziesz mógł podać swoje dane i opłacić zamówienie. W podziękowaniu za zamówienie możesz teraz dodać do swojego zamówienia drukowaną książkę “Cztery kroki do Miłości. Jak usłyszeć, poznać i dotknąć Boga?” z rabatem 50%. W dowolnej ilości.


RABAT 50% – 10 zł 5 zł – skorzystaj z okazji

Książka “Cztery kroki do miłości” pokazuje sposób budowania więzi między człowiekiem a Bogiemużywając jako ilustracji opowiadań o relacjach międzyludzkich.

Książka akcentuje potrzebę przyjaźni – miłości między człowiekiem i Bogiem. Tę relację trzeba budować przez poznanie Boga, które dokonuje się na trzech płaszczyznach – Słowa Bożego, modlitwy i życia sakramentalnego.

Książka nie tylko uczy o konieczności czytania Pisma Świętego, ale podaje praktyczne rady dla chcących rozpocząć czytanie. Wprowadza także w prostą formę modlitwy z Pismem Świętym – lectio divina. Uczy spojrzenia na sakramenty jako formy osobistego i intymnego kontaktu z Bogiem.

Książka jest wprowadzeniem w życie wiary, może być narzędziem ewangelizacji oraz prowadzić przez pierwsze kroki świadomego wchodzenia w życie Kościoła.

Adresatem książki jest głównie młodzież gimnazjalna i starsza. Książka będzie także przydatna dla osób pracujących z młodzieżą – księży, katechetów i animatorów.

Szczegółowy opis, prezentacja zawartości, opinie czytelników dostępne [TUTAJ]