Prezenty

oferta okazja 1 okazja 2 finał

Trzy  bezpłatne prezenty  dla Ciebie

“Obiecane Prezenty”

“Chcę Ci Ofiarować…”

Chcę ci dać od siebie bezpłatne prezenty.

1. Płytę CD (oryginalnie tłoczoną w wytwórni płyt) a na niej: 

  • konferencja wideo (25 minut) prezentująca dokładniej i głębiej metodę modlitwy z Pismem Świętym – dzięki niej lepiej poznasz metodę i szybciej doświadczysz jej owoców
  • e-book “Trojakie posłannictwo Chrystusa i Kościoła. Godność i powołanie ludzi świeckich” (w wersji pdf, e-pub i mobi wraz z prezentacjami, plikami mp3 oraz linkami do wideo będącego amatorskim zapisem wygłoszonych konferencji) – dzięki niemu poznasz jak powołanie i godność świeckich zakorzenia się w misji Chrystusa.

2. Książeczkę “Praktyczny Kurs Modlitwy” – zmieści się w Twojej Biblii, dzięki niej zawsze będziesz miał prosty wgląd w poznaną metodę

 

“Chcę To Mieć! Jak To Zdobyć?

Zgłoś się do mnie… Nazywam się Zbigniew Paweł Maciejewski. Mieszkam w Polsce, jestem proboszczem Winnicy, diecezja płocka, woj. mazowieckie, 55 km na północ od Warszawy, pow. pułtuski. Dzwoń do proboszcza – plebania koło kościoła, w centrum wioski. Na pewno trafisz.

… lub zamów wysyłkę pocztową. W tym przypadku proszę cię o pomoc w opłaceniu tej wysyłki w wysokości kosztów listu poleconego – obecnie jest to 5,20 zł.

Przy składaniu zamówienia zobaczysz promocyjną ofertę innych naszych wydawnictw. Tu też czuj się wolny – możesz, ale nie musisz niczego zamawiać.