up Płyta z programem Szkoła życia z Bogiem

Dziękuję za zamówienie broszury “Dwa sekrety”.

Masz ją już w koszyku, za chwilę będziesz mógł podać dane do wysyłki. Zanim to zrobisz obejrzyj wideo (tylko 20 sekund) i poznaj ofertę, która jest poniżej.

 

Mam dla Ciebie ofertę, którą znajdziesz tylko tutaj. Jest to oferta TYLKO dla tych, którzy zamawiają “Dwa sekrety” i oferta, z której można skorzystać tylko TERAZ.

Moja propozycja jest taka:

 1. Zamów płytę (możesz w tej promocji zamówić tylko jeden egzemplarz). na której znajdziesz wszystko co jest potrzebne do realizacji programu przygotowania do bierzmowania “Szkoła życia z Bogiem”. Będziesz musiał to wydrukować, ale będzie tam wszystko co jest potrzebne.
 2. Otrzymaj rabat przy zakupieniu całości pakietu. Jeśli program ci się spodoba, to będziesz mógł kupić jego fizyczną wersję. Proponuję ci wtedy zniżkę w wysokości 57 zł – to 20 zł więcej niż wydasz na tę płytę. Powiadom mnie a prześlę ci odpowiedni kod.
 3. Daję ci też gwarancję satysfakcji. Zamów płytę, poznaj jej zawartość, oceń. Jeśli nie spełni to twoich oczekiwań zwrócimy ci pieniądze. Masz na to 60 dni. Niczym więc nie ryzykujesz.

Co Dokładnie Zawiera Płyta?

Wszystko co jest ci potrzebne do realizacji Programu “Szkoła Życia z Bogiem”.

 1. Szkoła życia z Bogiem – zeszyt wprowadzający (zawarte tu są założenia programu, jego metoda, prezentacja treści)
 2. Szkoła życia z Bogiem – skrypt spotkań ogólnych (szczegółowe konspekty dla prowadzącego – nie tylko treści konferencji, ale także pomysłów na ich ciekawy i interaktywny sposób)
 3. Pomoce do prowadzenia spotkań (każde spotkanie to kilka lub kilkanaście kartek z napisami, obrazami, ankietami, które wizualizują przekaz)
 4. Materiały dla uczestnika (na każde spotkanie wydrukujesz dla kandydata kartkę ze streszczeniem katechezy i zadaniami do domu, do wpięcia w jakiś skoroszyt)
 5. Konspekty spotkań w grupie (program jest elastyczny – można w nim dodać pracę w grupach, ale nie jest to absolutnie niezbędne; jeśli jednak mamy dobrych animatorów i decydujemy się na grupy, to mamy dla nich konspekty według których poprowadzą spotkania)
 6. Prezentacje (PowerPoint + obrazy; synteza katechez do wykorzystania przy powtórkach)
 7. BONUS 1 – Scenariusz katechezy wstępnej, jeśli mamy więcej czasu i więcej spotkań (do ewentualnego wykorzystania)
 8. BONUS 2 – Scenariusze dwóch dodatkowych katechez poświęconych wprost Duchowi Świętemu (do ewentualnego wykorzystania)
 9. BONUS 3 – różne potrzebne pliki (m.in. Zgłoszenie kandydata do bierzmowania – deklaracja, Przyjmowanie kandydatów do bierzmowania – instrukcja, Karta historii kontaktu z kandydatem, Egzorcyzm mniejszy, alternatywny dialog po ewangelii w liturgii bierzmowania)
 10. BONUSY 4 – Pomysły, triki i praktyczne rozwiązania (książka zawierająca praktykę przygotowania; wybrane tematy to: Sfera wewnętrzna i zewnętrzna – dokładne rozróżnienie czego wymagać od kandydatów i w jaki sposób, Odsuwanie kandydata – jak to robić, Spowiedź przed bierzmowaniem – jak uniknąć pewnego błędu, Pierwsza próba, przydział miejsc – jak ich usadzić w pięćdziesiąt pięć sekund, Jak dokładnie sprawdzić obecności na spotkaniu, tak by kandydaci o tym nawet nie wiedzieli, Karta historii kontaktu z kandydatem, który nie wypełnia obowiązków / łamie zasady, Frekwencja na Mszy Świętej – jak ją bezboleśnie zwiększyć, Jak karać? Skrutynia – wróćmy do tego)
 11. BONUSY 5 – dwa artykuły ważne dla zrozumienia całości (garść teoretycznego uzasadnienia programu – krytyka pewnych form i pozytywny wykład)
 12. Fragmenty Filmoteki (przykładowe filmy, w starszych i nowych wariantach, które w całości znajdują się całościowym pakiecie materiałów)

Wersja fizyczna pozwala mieć wszystko bez trudu drukowania. Ma też kilka dodatkowych bonusów, ale są one natury formalnej i technicznej a nie merytorycznej.

Masz Bezwarunkową Gwarancję Satysfakcji

Przypominam. Daję ci bezwarunkową gwarancję satysfakcji. Zamów płytę, poznaj jej zawartość, oceń. Jeśli nie spełni to twoich oczekiwań zwrócimy ci pieniądze. Masz na to 60 dni. Niczym więc nie ryzykujesz.