Dwa sekrety

“Poznaj Teraz Dwie Proste Zasady, Starych I Mądrych Mistrzów Katechezy I Tak Jak Oni, Skutecznie I Sensownie Rób Przygotowanie Młodzieży Do Bierzmowania”

Zobacz to krótkie wideo (04’03”) i odbierz w prezencie PRAWDZIWĄ drukowaną książkęktórą przyniesie ci do domu listonosz.

Na dole masz przycisk do złożenia zamówienia.

Książka jest całkowicie bezpłatna. Jeśli mieszkasz blisko mojej Winnicy (mazowieckie, powiat pułtuski) to po prostu przyjedź do do mnie. Oprócz książki dostaniesz także kawę albo herbatę (albo hibiskusa) i pogadamy sobie. Jeśli mieszkasz dalej i chcesz, bym wysłał ci broszurę pocztą, to proszę jedynie o pomoc w kosztach przesyłki (przesyłka polecona Poczty Polskiej to 5,20 zł). Wysyłka dotyczy tylko Polski. Mieszkasz zagranicą? Skontaktuj się ze mną zpm@natan.pl

Poznaj Wreszcie Dwa Sekrety
Dobrego Przygotowania Do Bierzmowania

Są to niezwykle ważne informacje dla każdego, kto przygotowuje młodzież do bierzmowania i oczekuje po swoim zaangażowaniu owoców. Przeczytaj wszystko uważnie od początku do końca.

Główne Problemy
Przygotowujących Do Bierzmowania

Problemy sprowadzają się do dwóch:

  • Młodzież po zakończonym przygotowaniu ma serdecznie dość – ciebie, Kościoła i wiary. Czasem na trochę, czasem na bardzo długo.
  • Młodzież może się i nie buntuje (choć czasem i bunt jest problemem), ale… tak naprawdę nie widzimy, by przygotowanie coś wniosło w ich życie. Szukamy owoców na figowcu i frustrujemy się, że ich nie ma.

Właściwy Kierunek

Nie wystarczy biec. Trzeba jeszcze biec we właściwym kierunku.

Zebrałem dla Ciebie kilkanaście lat mojego doświadczenia i przemyśleń w tym kontrowersyjnym raporcie:

dwa-sekrety

Dwa sekrety 
dobrego przygotowania do bierzmowania

Jest to prawdziwa, drukowana, książka, formatu A4, drukowana w drukarni, z kolorową okładką i treścią obejmującą 16 stron.

Co znajdziesz w książce? 

Raport  zaczynając od analizy bezdroży wielu przygotowań zdradza dwie tajemnice właściwego przygotowania młodych do bierzmowania a ściślej mówiąc wybrania właściwego kierunku. Podtytuł raportu brzmi: Bardzo dobrze biegniesz… sprawdź tylko, czy w dobrą stronę!

Treści raportu są bardzo uniwersalne. Wnoszą wiele, niezależnie jakim programem się posługujesz. Jeśli nie zastosujesz się do tych zasad raportu masz gwarancję, że zawsze sknocisz wszystko. Jeśli zastosujesz je to twoim programem przygotowania młodzieży do bierzmowania może być czytanie młodzieży baśni braci Grimm lub haratanie w gałę i będzie to miało sens.

Czego nie znajdziesz w tej książce?

Nie ma w tej książce opisu żadnego konkretnego programu. Owszem – mam takowy program i podzielę się nim, jeśli jesteś zainteresowany [JEST ON TUTAJ], ale w tej pozycji odkrywam jedynie ogólne zasady – fundamentalne i uniwersalne.

Chcę Go Mieć – I To Natychmiast.
Jak Go Zdobyć?

Oczywiście może być tak, że nie znając tego raportu, w sposób intuicyjny albo przemyślany sam idziesz tą drogą. Czy nie warto jednak tego sprawdzić?

Ten raport chcę ci dać za darmo. W formie wydrukowanej broszury z okładkami – razem 20 stron formatu A4. Przyjdzie do ciebie zapakowany w kopertę.

To o co chcę cię prosić to jedynie pokrycie kosztów przesyłki poleconej Poczty Polskiej (obecnie 5,20 zł). Oprócz pomocy jakiej mi udzielisz jest w tym pewien cel. Chodzi o psychologiczną zasadę zaangażowania – jeśli będziesz gotów zaangażować choćby kilka złotych – bardziej będziesz skłonny przeczytać ten tekst. 

A ja mam poczucie misji – bardzo chcę, by raport ten rozszedł się jak najszerzej i był czytany. Chcę, by zmieniał myślenie o przygotowaniu do bierzmowania.

Złóż teraz zamówienie. Raport jest w tej chwili dla ciebie całkowicie bezpłatny, w koszyku opłacisz tylko koszty przesyłki. Oferta jest promocyjna – więc w ten sposób możesz zamówić jedynie jeden egzemplarz.

Gdyby zaś się zdarzyło, że zawiedziesz się zawartością to napisz do mnie – zwrócę ci poniesione koszty przesyłki.

Piszę to, by przeciąć twoje dylematy, nie masz tu żadnego ryzyka.

To co ci daję ma wielką wartość. 

Przekonasz się.

Tak, otrzymujesz bezpłatnie mój drukowany raport za 0.00 zł, który już wysyłam na twój domowy adres. Proszę jedynie o pomoc w pokryciu kosztów przesyłki.

zbigniew

 

 

P.S. I by rozwiać do reszty wszystkie Twoje wątpliwości dołożę ci jeszcze dodatkowy prezencik

Książeczka: Praktyczny Kurs Modlitwy. [informacje o książeczce]

Do wyczerpania zapasów.

P.P.S. I będę miał jeszcze pewną niespodziankę… Poznasz ją jak zamówisz “Dwa sekrety…”