Opublikowano 12 komentarzy

Rekolekcje “Potęga otwartości” – o. Wojciech Jędrzejewski OP

Podaj dalej...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Rekolekcje “Potęga Otwartości” prowadzone przez o. Wojciecha Jędrzejewskiego OP Winnica 7-10 grudnia 2017.

7 grudnia

 

Wydaliśmy te rekolekcje w formie książki

Możesz nabyć książkę z tymi rekolekcjami – wraz z płytą DVD (pliki wideo i mp3)

Wersja z płytą KLIKNIJ: https://fundacjanaszawinnica.pl/pl/p/Potega-otwartosci-o.-Wojciech-Jedrzejewski-OP-wersja-z-plyta-DVD-i-MP3/176 

Pakiety z wersją tylko książkową KLIKNIJ: https://fundacjanaszawinnica.pl/pl/c/Potega-otwartosci-pakiety/40

 

Podaj dalej...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

12 komentarzy do: “Rekolekcje “Potęga otwartości” – o. Wojciech Jędrzejewski OP

 1. Gorąco pozdrawiam i dziękuję za cenne wskazówki.Bede wdzięczna za płytę i książeczkę.Z Bogiem ?

 2. Super rekolekcje. Konkretne. Właśnie przeżywam rekolekcje w swojej parafii i czuję pewien niedosyt, trochę brak takich konkretów, o których mówi ojciec Wojciech Jędrzejewski, więc dopełniam je słuchając nauk rekolekcyjnych o. Wojciecha. Zresztą od zawsze lubię go słuchać. Chętnie nabyłbym je w formie mp3. Dobrze wracać czasem do dobrego słowa. W końcu powtarzanie jest matką uczących się – jak mówi stare łacińskie porzekadło. Pozdrawiam.

 3. Dzisiaj wysłuchałam ostatniej części tych rekolekcji. Są o mnie i dla mnie. Przypomniały mi podstawy, o których co jakiś czas zdarza mi się zapominać.
  Chciałabym mieć te rekolekcje w formie książkowej

 4. Książka i mp3

 5. Tak poproszę

 6. Ja chętnie przeczytalbym tekst. Nagrania są fajne, ale nie mam kiedy ich sluchać. To znaczy – lista linków z nagraniami do odsłuchania “na później” rośnie mi szybciej niż lista tekstów do przeczytania. Jakoś nie potrafię słuchać w w miejscach publicznych czy w samochodzie. Ale pewnie są tacy, którzy wolą słuchać.

 7. Taaaaaaaaaaaaaaaak dla pomysłu z wydaniem książki(+płyta+mp3).Niech Pan błogosławi ks.Zbigniewowi i o.Wojciechowi.

 8. Spokój słowa i miłośc płynąca z ust o. Wojciecha- rekolekcjonisty są tak bardzo głęboko poruszające serce, myśli, pragnienia,…. Mam nadzieję, że użyczy mi Bóg łaski i da, tak bardzo potrzebny czas, aby wracać wielokrotnie do tych myśli – rozważań, aby ponaprawiać lub wymienić potrzebne drzwi. Za piękne homilie, pozwalające wznieść się na wyżyny – Bóg zapłać!

  1. Bóg zapłać o . Wojciechowi I Zofii za przejrzyste
   sformułowania moich odczuć.
   Proszę o komplet książka + płyta +mp3.

 9. Piękne kazanie. Identyfikuję się z tą osobą, której przekazano obraz Boga karzącego . Przez dziesiątki lat starałam się zasługiwać na Jego miłość. Miałam plany na bycie dobrą, wręcz doskonałą. Najczęściej były to “budowle” zbudowane na piasku. Pięć lat temu na rekolekcjach adwentowych usłyszałam o innym Bogu. To był strzał w moje serce. Zapragnęłam tylko tego Boga “nowego”. Moje życie zmieniło się i nadal się zmienia, bo codziennie zwracam się z wiarą, ufnością do tego, który jest Skałą. Wiem, że w tym życiu jestem tylko kamykiem, ale cennym w budowaniu tu i teraz Królestwa Bożego. Niech będzie uwielbiony Bóg w kapłanie, którym posłużył się Jezus w moim życiu.

 10. Ten czas Adwentu jest rzeczywiście ważny aby budować swoją świątynię serca. Dziękuję za przypomnienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *