Opublikowano 6 komentarzy

Bierzmowanie – pomóż mi

Mam do ciebie prośbę o pomoc w dotarciu do właściwych osób z moim programem przygotowania do bierzmowania “Szkoła życia z Bogiem”.

Obejrzyj wideo (2 minuty 10 sekund)

Jak możesz mi pomóc?

Do wyboru:

1.

Przekaż osobiście lub mailowo informację o programie “Szkoła życia z Bogiem” księżom, którzy zajmują się przygotowaniem do bierzmowania lub robią to ich koledzy.

Przekaż im link: https://funawi.pl/przygotowanie-do-bierzmowanie-materialy-dla-prowadzacego/

2.

Wejdź na stronę https://funawi.pl/przygotowanie-do-bierzmowanie-materialy-dla-prowadzacego/ i udostępnij, polub na Facebooku, tłitnij na Twitterze.

3.

Jeśli masz stronę, bloga to zrób wpis, umieść link o programie. Najlepiej podlinkować frazę: “Szkoła życia z Bogiem – przygotowanie do bierzmowania” linkiem https://funawi.pl/przygotowanie-do-bierzmowanie-materialy-dla-prowadzacego/

4.

Jeśli użytkujesz ten program to prześlij mi swoją opinię zpm@natan.pl a ja ją wykorzystam do promocji. Napisz od razu jak ją podpisać – najlepiej imieniem, nazwiskiem i miejscowością.

Bardzo ci dziękuję!

 

 

6 komentarzy do “Bierzmowanie – pomóż mi

 1. Jeśli ktoś ma 35 lat i nie ma bierzmowania a jest katolikiem i wziąć ślub nie chce chodzić na spotkania i zdawać egzaminu czyta książki katolickie i się modli i pismo św . Pracuje nie ma czasu żeby z dzieciakami 20 lat młodszymi uczęszczać na nauki czekam na odp. Szczęść Boże

 2. Bierzmowanie powinno być udzielane w ostatniej klasie szkoły średniej lub zawodowej nie wcześniej i to jest najważniejsze. Nie w wieku gdzie własnie pryszcze rządzą człowiekiem i gdy wszystko jest na nie. Wiek durny i chmurny. Tylko zmiana tego czasu przyniesie jakies korzyści i dla człowieka i dla Koscioła.

  1. Najlepiej byłoby, gdyby bierzmowanie nie było związane z wiekiem. Najwyżej jakieś określenie minimum.

 3. Szczęść Boże!
  Radość to wielka, niechaj Pan prowadzi i Błogosławi każdego dnia.

  Alicja

 4. Zrobiłam na razie co mogłam, ale mam jeszcze jakieś pomysły, jak dotrzeć do kogo trzeba.
  Mam nadzieję, że i ja będę pamiętać o każdej rocznicy mojego nawrócenia, chociaż 35 to pewnie nie dożyję :-). To jak narodzenie się na nowo do życia. Życzę z tej okazji wielu łask Bożych

 5. Ależ Ksiądz jest … Chciałam napisać “interesowny” 😉 , ale przypomniałam sobie Łk. 16.8 “Bo synowie tego świata roztropniejsi są w stosunkach z ludźmi podobnymi sobie niż synowie światłości”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *